Predavačka detského tovaru

ROCKINO SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Avion SP, Ivánska cesta 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 700 EUR/mesiac, mzda se skládá ze základu + procenta z tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná prodavačka dětského textilu českého výrobce na stánku v obchodním centru Avion Bratislava.

Zamestnanecké výhody, benefity

Stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Prodavačka je na prodejně, uzavřeném stánku, kde je prodavačka uvnitř, sama. Krátký - dlouhý týden, pracovní doba 10-21h, 15 dní v měsíci, po zaučení na HPP, případně na méně dní na brigádu. Zákazníci jsou především maminky s dětmi. Kladný vztah k dětem je podmínkou.
1x týdně skenování výkazů prodeje a odeslání emailem z důvodu doplňování tovaru (není podmínkou)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Spolehlivost a samostatnost. Vstřícnost k zákazníkovi. Práce s pokladnou. Věk nerozhoduje.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Český výrobce dětských čepic, doplňků a konfekce s dílnami a skladem v Brně. Založení firmy r. 1991. Zabýváme se výrobou a vlastním prodejem své registrované značky ROCKINO v obchodních centrech v ČR a SK. Prodej uskutečňujeme i prostřednictvím vlastního internetového obchodu (info o nabízených produktech je možné shlédnout na http://eshop.rockino.cz/
Prodejna v Avionu Bratislava je v provozu již 8 let.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2287339  Dátum zverejnenia: 24.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 700 EUR/mesiac, mzda se skládá ze základu + procenta z tržby