Medical Devices Specialist pre oblasť severného Slovenska

Roche Slovensko, s. r.o.

Miesto práce
Slovensko
Termín nástupu
apríl
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontaktovanie lekrárov, zodpovedných zástupcov zdravotníckych zariadení spojené s prezentáciou a poskytovaním odborných informácii
- Podpora predaja kľúčových produktov spoločnosti - zdravotníckych pomôcok pre diabetikov (inzulínové pumpy a glukomery)
- Technické edukácie medicínskych zariadení, lekárov, pacientov a užívateľov inzulínových púmp a glukomerov v regióne severného Slovenska
- Konzultácie a strarostlivosť o klientov, zabezpečenie servisných zásahov, ich riešenie, evidovanie a reporting
- Účasť na podujatiach organizovaných lekárskymi spoločnosťami a pacientskými združeniami zameraných na oblasť diabetológie
- Plnenie predajných plánov a reporting aktivít vo zverenom regióne

- zaujímavá a samostatná práca v mladom, dynamickom kolektíve
- motivujúce platové ohodnotenie, transparentný systém odmeňovania
- nadštandardný balíček benefitov (napr. 13. plat, jazykové kurzy, 5 dní dovolenky nad rámec zákona, 5 dní tzy. sick days, kompenzačný príspevok v prípade práceneschopnosti)
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
- služobný automobil aj na súkromné účely v zmysle platnej legislatívy
- mobilný telefón, notebook
- zázemie úspešnej medzinárodnej originálnej spoločnosti
- Roche Slovensko sa umiestnila na 2. mieste medzi najlepšími zamestnávateľmi Best Employers Slovakia 2014

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s predojom vo farmaceutickom biznise výhodou
- príjemné vystupovanie, výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- proaktívny prístup k práci
- flexibilita, samostatnosť
- ochota učiť sa nové poznatky

Miesto bydliska uchádzačov preferovane okres ZA,MT,RK,LM

At Roche, 94,000 people across 100 countries are pushing back the frontiers of healthcare. Working together, we’ve become one of the world’s leading research-focused healthcare groups. Our success is built on innovation, curiosity and diversity.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2032366  Dátum zverejnenia: 1.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou