Asistentka

Roche Slovensko, s. r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Úspešne sa rozvíjajúca Diabetická divízia orientovaná na rast a dosahovanie výsledkov, hľadá asistentku dynamickej povahy, ktorá zvláda aj väčší nápor práce a súbežné činnosti.
Jej hlavnou náplňou práce bude:
- Administratívna a organizačná podpora v Diabetickej divízii
- Podpora pri tvorbe prezentácií, marketingových aktivitách a úradnom styku (MZ SR, ŠUKL)
- Organizácia externých mítingov, návštev v priestore spoločnosti
- Pomoc pri príprave rôznych odborných akcií – semináre, kongresy, sympóziá, prezentačné výstavy, školenia, tréningy, exkurzie atď. a zabezpečenie marketingovej dokumentácie
- Organizačné zabezpečenie domácich a zahraničných služobných ciest
- Vedenie agendy a dokumentácie oddelenia - kolobeh dokladov, pošta, objednávky, faktúry, vyúčtovania
- koordinácia pri vedení databáz, synchronizácia, koordinačné aktivity s predajným tímom

Zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky

- motivujúce platové ohodnotenie, transparentný systém odmeňovania
- nadštandardný balíček benefitov (napr. 13. plat, jazykové kurzy, 5 dní dovolenky nad rámec zákona, 5 dní tzy. sick days, kompenzačný príspevok v prípade práceneschopnosti)
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- zázemie úspešnej medzinárodnej originálnej spoločnosti
- Roche Slovensko sa umiestnila na 2. mieste medzi najlepšími zamestnávateľmi Best Employers Slovakia 2014

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom podmienkou
- samostatnosť a kreatívne myslenie
- dynamický prístup k práci
- schopnosť zvládať stresové situácie a multitasking /súbežné aktivity/
- organizačné a komunikačné schopnosti
- otvorená, priateľská osobnosť, lojalita
- výborný písomný prejav
- flexibilita aj v pracovnom čase
- otvorenosť k učeniu sa nových vecí
- znalosť systému SAP výhodou

At Roche, 94,000 people across 100 countries are pushing back the frontiers of healthcare. Working together, we’ve become one of the world’s leading research-focused healthcare groups. Our success is built on innovation, curiosity and diversity.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1989204  Dátum zverejnenia: 11.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou