Tréningový a technický konzultant pre inzulínové pumpy

Roche Slovensko, s. r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za:
- kvalitnú edukáciu pacientov v centrách pre nastavovanie IP alebo v domácom prostredí (technická edukácia užívateľov inzulínových púmp s celoslovenskou pôsobnosťou)
- erudovaný osobný alebo telefonický servis pre pacientov na IP
- spravovanie reportovacieho systému
- koordinácia pracovných krokov s obchodným reprezentantom v príslušných regiónoch SR
- školenie a preškolovanie užívateľov inzulínových púmp
- starostlivosť o klientov, zabezpečenie servisných zásahov, ich riešenie, evidovanie a reporting

Pracovný pomer:
Do 31.12. Dohoda o vykonaní práce
Od 1.1.2015 interný zamestnanec

- zaujímavá práca v mladom, dynamickom kolektíve
- služobný automobil aj na súkromné účely v zmysle platnej legislatívy
- mobilný telefón
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
- transparentný odmeňovací systém
- balíček benefitov (13 platov, jazykové kurzy, 5 dní dovolenky nad rámec zákona, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, 5 sick days, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti)
- systematické vzdelávanie a kariérne možnosti
- zázemie úspešnej zahraničnej spoločnosti
- 3.najlepší zamestnávateľ na Slovensku za rok 2013 v kategórii malé a stredné podniky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícky smer je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- veľmi dobré komunikačné zručnosti
- diplomatické jednanie a samostatnosť v jednaní s klientami
- precízny time manažment
- veľmi dobré prezentačné schopnosti s využitím didaktickej techniky
- flexibilitu, systematickosť, schopnosť pracovať pod stresom
- otvorená priateľská osobnosť

At Roche, 94,000 people across 100 countries are pushing back the frontiers of healthcare. Working together, we’ve become one of the world’s leading research-focused healthcare groups. Our success is built on innovation, curiosity and diversity.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1904384  Dátum zverejnenia: 21.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou