Programátor priemyselných robotov ABB, KUKA, FANUC

ROBOTIC SYSTEMS s.r.o.

Robotic Systems s.r.o., Pazite 3, Myjava, Nemecko, Veľká Británia, USA
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 2500 EUR/mesiac, dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj softvéru
- oživovanie automatizačných zariadení a ich uvádzanie do prevádzky
- sprevádzanie výroby a odstraňovanie porúch
- optimalizácia programov a výrobných procesov
- vytváranie technickej dokumentácie k zadaným projektom
- technické poradenstvo

Zameriavame sa na priemyselné roboty značiek :

-ABB
-KUKA
-Fanuc

- možnosť pravidelného vzdelávania
- služobný automobil aj na súkromné účely
- príspevok na bývanie počas výkonu prace v sídle spoločnosti
- preplatenie ubytovacích nákladov aj pre rodinného príslušníka v prípade
dlhodobejšieho projektu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C++ - Pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Základy
Assembler - Pokročilý
C - Pokročilý
Pascal - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť sa zaoberá obchodnou a inžinierskou činnosťou v oblasti priemyselnej automatizácie. Našimi obchodnými partnermi sú nadnárodné spoločnosti ale aj menší subdodávatelia. Svojim zákazníkom ponúkame komplexné návrhy riešenia ich požiadaviek.
Naše služby zahŕňajú projektovanie nových elektrických zariadení, dodávku a realizáciu moderných riadiacich systémov a tiež návrhy a aplikovanie inovácií v už existujúcich technologických procesoch.

www.robotic-systems.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1163069  Dátum zverejnenia: 8.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 2500 EUR/mesiac, dohoda