Logo robotec, s.r.o.

Špecialista pre ERP systém

robotec, s.r.o.

Miesto práce
Robotec, s.r.o., Hlavná, Sučany - juh
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda od 1500 € / mesiac. + polročné a ročné odmeny podľa výsledku hospodárenia spoločnosti. Na pohovore starostlivo posúdime Tvoju kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností zohľadníme senioritu v platovej ponuke. Našou snahou je odmeňovať zamestnancov tak, aby sme v našom tíme privítali najlepších kandidátov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý má skúsenosti s ERP systémom v oblasti ekonomiky, miezd, výroby a skladov, má rád aktívnu prácu a chce sa posunúť ďalej.
Pracujeme s ERP systémom Helios Orange zameraným na spracovanie veľkého množstva dát a riadenie stredne veľkých firiem.

Tvojou úlohou bude :

  • Podporovať užívateľov počas bežnej prevádzky systému
  • Poskytovať poradenstvo užívateľom týkajúce sa využitia ponúkaných riešení ERP systému
  • Nastavovať a optimalizovať náš ERP systém
  • Analyzovať požiadavky užívateľov a navrhovať optimalizácie postupov pri práci s ERP systémom
  • Tvoriť koncept riešenia cieľového stavu
  • Realizovať požiadavky (vrát. programovania) na úpravy systému a testovať nové funkčností
  • Testovať zmeny
  • Pripravovať technickú a používateľskú dokumentáciu
  • Školiť a podporovať používateľov systému

Okrem zaujímavej práce naviac získaš:

  • prácu s najmodernejšími technológiami,
  • prácu v dynamickom a modernom odvetví,
  • príjemné a moderné pracovné prostredie,
  • jazykové kurzy, tréningy,
  • finančné príspevky pri životných a pracovných jubileách, či pri narodení dieťaťa,
  • firemné akcie, teambuildingové aktivity,
  • možnosť osobnostného a profesionálneho rastu,
  • možnosť home office,
  • flexibilnú pracovnú dobu,
  • neformálnu a otvorenú komunikáciu,
  • transparentnú firemnú kultúru,
  • prácu vo firme, ktorá rešpektuje svojich zamestnancov aj okolie,
  • skvelú partiu mladých a motivovaných ľudí.

Informácie o výberovom konaní

Odpovedáme všetkým záujemcov o prácu !
Na pohovor pozývame len najlepších kandidátov.

www.robotec.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť programovať v SQL je nevyhnutnosťou

Výhodou je znalosť : Delphi / C#, C, C++ / Visual Basic / Microsoft Dynamics 365

Od kandidáta očakávame :

  • znalosť procesov v oblasti výroby (ideálne strojárstvo),
  • znalosť procesov v oblasti ekonomiky a účtovníctva,
  • skúsenosti s ERP systémami a ich implementáciou – výhodou je znalosť Helios Orange,
  • znalosti nutné pre migrácie údajov, nastavenia ERP systémov, prácu s databázou sú výhodou,
  • profesionálne a príjemné vystupovanie,
  • zákaznícku orientáciu,
  • schopnosť úspešne komunikovať s rôznymi typmi ľudí,
  • schopnosť pracovať samostatne, ale aj ako súčasť tímu,
  • schopnosť dokončovať veci,
  • zodpovednosť a spoľahlivosť.

Spoločnosť robotec, s.r.o. charakterizuje predovšetkým vášeň pre automatizáciu a robotiku. Realizujeme projekty na ,,kľúč,, v oblasti priemyselnej robotizácie a automatizácie nielen na Slovensku a v Čechách, ale v celej Európe. Ponúkame riešenia robotického zvárania, robotickej manipulácie a robotického brúsenia, ako aj riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie. Náš tím tvoria kreatívni, dynamickí ľudia, ktorí sa neboja žiadnej výzvy a každý nový projekt je unikátny a jedinečný. U nás sa jednoducho nikdy nenudíte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4813451  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac