CNC Operátor

robotec, s.r.o.

Miesto práce
Sučany, Martin, Žilinský kraj, okres Martin, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1100 Eur, prípadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha nového, moderného CNC vertikálneho stroja
- Starostlivosť a vytváranie jednoduchých programov na CNC

- Motivujúce finančné ohodnotenie, odborný rast
- Stabilné a dlhodobé pracovné miesto
- Prístup k moderným technológiám
- Práca v rýchlo rastúcej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Znalosť CNC systému FANUC
- Samostatnosť
- Schopnosť pracovať v tíme
- Práca pod tlakom
- Kreativita
- Neustále vzdelávanie

Spoločnosť robotec, s.r.o. charakterizuje predovšetkým vášeň pre automatizáciu a robotiku. Realizujeme projekty na ,,kľúč,, v oblasti priemyselnej robotizácie a automatizácie nielen na Slovensku a v Čechách, ale v celej Európe. Ponúkame riešenia robotického zvárania, robotickej manipulácie a robotického brúsenia, ako aj riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie. Náš tím tvoria kreatívni, dynamickí ľudia, ktorí sa neboja žiadnej výzvy a každý nový projekt je unikátny a jedinečný. U nás sa jednoducho nikdy nenudíte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3042242  Dátum zverejnenia: 12.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1100 Eur, prípadne dohodou