Konštruktér strojných zariadení

robotec, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navrhovanie konštrukčných častí robotizovaných pracovísk, automatizačných zariadení, zváracích prí-pravkov a vyhotovovanie úplnej výrobnej dokumentácie.

- stabilné a dlhodobé pracovné miesto
- prístup k moderným technológiám
- motivujúce finančné ohodnotenie, odborný rast

V prípade záujmu zašlite žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením vzdelania a priebehu praxe. Doklady o vzdelaní ani fotografiu nezasielajte!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícke

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Solid Works
Schopnosť pracovať v tíme,
Samostatnosť
práca pod tlakom,
kreativita,
neustále vzdelávanie,
Anglický alebo nemecký jazyk výhodou

Spoločnosť robotec, s.r.o. charakterizuje predovšetkým vášeň pre automatizáciu a robotiku. Realizujeme projekty na ,,kľúč,, v oblasti priemyselnej robotizácie a automatizácie nielen na Slovensku a v Čechách, ale v celej Európe. Ponúkame riešenia robotického zvárania, robotickej manipulácie a robotického brúsenia, ako aj riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie. Náš tím tvoria kreatívni, dynamickí ľudia, ktorí sa neboja žiadnej výzvy a každý nový projekt je unikátny a jedinečný. U nás sa jednoducho nikdy nenudíte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1878202  Dátum zverejnenia: 24.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou