Strojný Inžinier /Procesný inžinier

ROBERTSHAW a.s.

Miesto práce
Chovateľská 8, 917 01 Trnava, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhodnocovanie vyrobneho procesu spajkovania DPS
- Navrh vyrobnych pripravkov, spajkovacich ramov a koordinacia s dodavatelmi
- Navrhovanie novych technologickych zariadeni a ich implementacia do vyrobneho procesu
- Podpora udrzby technologickych zariadeni
- Vytvaranie technologickych postupov a manualov na udrzbu
- Vyhodnocovanie stavu zariadeni a pripravkov a navrh na renovaciu
- Optimalizacia vyrobnych postupov, pripravkov a zariadeni

práca v stabilnej medzinárodnej prosperujúcej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- zaujímavý sociálny program
- III. pilier DDS

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- VS strojarska, znalost obrabacich procesov a materialov
- Analyticke myslenie, technicka anlyza procesov
- Znalost CAD, windows office
- Vyhoda: znalost spajkovacieho procesu vlnnou, znalost vyrobneho procesu DPS

Robertshaw a.s. was established in 2000 and it is a producer of controls modules for home appliances such as washing machines, tumb-driers, dish-washers and similar. Among our main clients belong companies such as BSH, Candy, Fagor Elco-Brand, Arcelik, Asko, Vestel and others.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Robertshaw a.s.
Chovateľská 8
917 01 Trnava
ID: 36120   Dátum zverejnenia: 26.9.2016