Skladník

Robertshaw a.s.

Miesto práce
Chovateľská 8, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za svoju činnosť podľa požiadaviek vedúceho skladov.
• Zabezpečuje a zodpovedá za presnú a požadovanú evidenciu všetkých skladových zásob podľa požiadaviek nákupného a ekonomického oddelenia
• Zabezpečuje vykonanie inventúry skladových zásob a podieľa sa na spracovaní výsledkov v termíne stanovenom inventúrnym príkazom a podľa potrieb nákupu.
• V spolupráci s nákupným a výrobným oddelením sa podieľa na zabezpečení materiálu pre výrobu, stanovení minimálnych skladových zásob jednotlivých položiek skladu potrebných na výrobu
• Prijíma na sklad materiál a zodpovedá za jeho evidenciu v skladovom programe.
• Vydáva materiál do výroby na základe požiadaviek výrobného oddelenia a zodpovedá za jeho evideniciu v skladovom programe.
• Predkladá návrhy na zlepšenie práce skladov ako aj spolupráce s inými oddeleniami za účelom efektívnejšieho výkonu práce skladov
• V spolupráci s oddelením logistiky a s colným deklarantom sa podieľa na nakládke a vykládke tovaru a materiálu v požadovaných termínoch.
• Predkladá požiadavky na nákup materiálov potrebných pre zabezpečenie výroby podľa stanovených minimálnych skladových zásob.
• Pozná predpisy týkajúce sa pracovného miesta
• Podieľa sa na riadení kvality procesu skladovania ako aj na príprave príslušnej dokumentácie

- práca v stabilnej medzinárodnej prosperujúcej spoločnosti
- dochádzkový bonus každý mesiac
- možnosť kariérneho rastu
- zaujímavý sociálny program
- zabezpečené stravovanie priamo na pracovisku
- dovoz/odvoz na/z pracovnej zmeny je zabezpečený autobusovou dopravou zdarma v rámci Trnavy a z a do Hlohovca a Serede
- III. pilier DDS
- práca v príjemnom čistom, tichom a klimatizovanom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 práca v 4 zmennej nepretržitej prevádzke  samostatnosť
 zodpovednosť
precíznosť

Spoločnosť Robertshaw, a.s. Trnava je členom skupiny Robertshaw a bola založená v roku 2 000. Hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti je elektrotechnicka a elektrotechnický priemysel - vyrábame dosky plošných spojov pre bielu techniku (napríklad práčky, sušičky, umývačky riadu a podobne). Našimi zákazníkmi sú napríklad spoločnosti Candy, Arcelik, Gorenie, Atlant, Bosch a iné.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Chovateľská 8
917 01 Trnava
ID: 2823546   Dátum zverejnenia: 20.3.2017