Operátor vo výrobe

Robertshaw a.s.

Miesto práce
Chovateľská 8, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
podľa Kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. osádzanie dosiek plošných spojov
. ručná montáž
. testovanie
. manuálna práca

. výkonnostný a dochádzkový bonus vo výške 90,- Eur
. retenčný bonus 120,-Eur po skončení skúšobnej doby

. fyzicky nenáročná práca v príjemnom pracovnom prostredí (tiché/čisté/klimatizované)
. zaujímavý sociálny program

. zabezpečené dotované stravovanie priamo na pracovisku
. dovoz/odvoz na/z pracovnej zmeny je zabezpečený autobusovou dopravou ZDARMA v rámci Trnavy

. príspevok do III. piliera - Doplnkového dôchodkového sporenia
. firemné akcie

V prípade Vášho záujmu Vás pozývame na pohovor, ktorý sa koná každý štvrtok o 10:00 hod. v priestoroch našej spoločnosti na ul. Chovateľská 8 v Trnave.

Najbližšia autobusová zastávka je Nemečanka (na zastávku chodí autobus číslo 16).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

. práca v 4 zmennej nepretržitej prevádzke:
2x ranná zmena, 2x nočná zmena, 4x voľno

. samostatnosť
. zodpovednosť
. precíznosť

Spoločnosť Robertshaw, a.s. Trnava je členom skupiny Robertshaw a bola založená v roku 2 000. Hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti je elektrotechnicka a elektrotechnický priemysel - vyrábame dosky plošných spojov pre bielu techniku (napríklad práčky, sušičky, umývačky riadu a podobne). Našimi zákazníkmi sú napríklad spoločnosti Candy, Arcelik, Gorenie, Atlant, Bosch a iné.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Chovateľská 8
917 01 Trnava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2425558   Dátum zverejnenia: 11.7.2017