Revízny technik hasiacich zariadení / Technik / Kontrolór hasiacich prístrojov

Róbert Ladecký - FIRECONTROL

Miesto práce
Špačinská cesta 91, Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie kontrol hasiacich zariadení (hasiace prístroje, hydranty, požiarne klapky a iné). Technické práce, komunikácia so zákazníkmi a ostatné práce súvisiace s predmetom činnosti.

Prax výhodou - nie podmienkou!

Ponúkame dlhodobo stabilnú prácu v priateľskom kolektíve. Služobný mobil, služobné auto, služobný notebook, zľavu u partnerských spoločností, firemné akcie.

Hľadáme nového kolegu do nášho priateľského kolektívu. Naša firma sa pýši tým, že za 18 rokov nášho fungovania od nás žiadny zo zamestnancov neodišiel. Záleží nám na dlhodobej, korektnej spolupráci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Predpoklady nášho ideálneho nového kolegu sú: zodpovedný, lojálny, technický typ s ústretovým vystupovaním voči zákazníkom.

Prosím zasielať životopis + list s popisom Vašich pracovných skúseností.

Služby a obchod na úseku požiarnej ochrany a bezpečnosti pri práci.

Obchodná spoločnosť Firecontrol, Gen.Goliána 11, 917 02 Trnava, IČO: 35404841 oboznamuje uchádzačov o zamestnanie, že pri spracúvaní osobných údajov, vystupuje v zmysle zákona č. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z.z. ako prevádzkovateľ a osobné údaje: meno a priezvisko, titul, adresa, dátum narodenia, telefónne číslo, kontaktná e-mail adresa, dosiahnuté vzdelanie, pracovné skúsenosti a prax, pracovné a osobné spôsobilosti, spracúva v súvislosti s pracovnoprávnym vzťahom v IS – personálna a mzdová agenda, za účelom obsadenia voľného pracovného miesta. Osobné údaje dotknutých osôb prevádzkovateľ neposkytuje tretej strane a ani nedochádza k cezhraničnému prenosu. Po ukončení výberového konania a obsadenia voľného pracovného miesta, prevádzkovateľ osobné údaje neúspešných uchádzačov okamžite zlikviduje.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3096497  Dátum zverejnenia: 8.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou