Konzultant

Róbert Gálik

okres Malacky, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Myjava, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce, okres Snina, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
September, Október
Mzdové podmienky (brutto)
výkonná mzda podľa nasadenia a vloženého času

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím z dôvodu rozširovania sa vo viacerých mestách hľadá ľudí na pozíciu konzultantov a administratívne práce s tým spojené, Úlohy: Vybavovanie zložiek, akvíza klientov, spracovanie žiadostí, tvorba portfólia, vyhľadávanie najlepšej možnosti na trhu, výber najvýhodnejšej spoločnosti pre klienta, nezávislé poradenstvo, audit zmlúv. Pre vybraných uchádzačov vieme ponúknuť aj pozíciu zástupcu obchodného vedúceho.
zasielajte štruktúrovaný životopis emailom na [email protected] s informáciou, v ktorom meste sa uchádzate o práce v PREDMETE SPRÁVY.
Následne vám bude personalista kontaktovať telefonicky na dohodnutie si osobného pohovoru.

bez skúšobnej doby, zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch,
akreditované vzdelávanie
zaujímavý sociálny program
možnosť ovplyvniť si príjem a kariérne rásť
neskôr možnosť mať auto, notebook, telefón

zasielajte štruktúrovaný životopis emailom na [email protected] s informáciou, v ktorom meste sa uchádzate o prácu v PREDMETE SPRÁVY.
Následne Vás bude personalista kontaktovať telefonicky na dohodnutie si osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

výhodou ekonomické vzdelanie ale nie je podmienkou vďaka nášmu vlastnému vzdelávaniu

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť, zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita, reprezentatívne vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti, zmysel pre tímovú prácu

živnostník

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1772067  Dátum zverejnenia: 19.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výkonná mzda podľa nasadenia a vloženého času