Zástupca obchodného vedúceho - pre ambicióznych mladých ľudí

Róbert Gálik - VISI-ON

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Trebišov, Rožňava, Michalovce, Košice, Gelnica, Vranov nad Topľou, Svidník, Stropkov, Stará Ľubovňa, Sabinov, Prešov, Poprad, Levoča, Kežmarok, Humenné, Bardejov, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Zvolen, Veľký Krtíš, Rimavská Sobota, Lučenec, Krupina, Brezno, Banská Štiavnica, Banská Bystrica, Žilina, Ružomberok, Martin, Liptovský Mikuláš, Zlaté Moravce, Topoľčany, Nové Zámky, Nitra, Levice, Komárno, Trenčín, Púchov, Považská Bystrica, Partizánske, Nové Mesto nad Váhom, Bánovce nad Bebravou, Trnava, Skalica, Senica, Hlohovec, Galanta, Dunajská Streda, Senec, Malacky, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): výkonná mzda podľa aktivít nasadenia
  • Termín nástupu: júl, august, septembere
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu, živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Naši obchodní vedúci z dôvodu rýchlo rastu hľadajú ľudí na pozíciu konzultantov a zástupcov obchodného vedúceho. Úlohy: získanie skúseností na základných pozíciách, zaškolenie sa na : pohovory, školenia, prezentácie, komunikáciu s kolegami a klientami, manažérske zručnosti, motivácia kolektívu. Do budúcnosti postúpenie na pozíciu obchodného vedúceho. Naša ponuka je šanca niečo dosiahnuť bez predošlých skúseností vďaka špeciálnemu zaškolovaciemu systému práce a manažérských zručností.
zasielajte štrukturovaný životopis emailom na kariera.cv@gmail.com s informáciou, v ktorom meste sa uchádzate o prácu v predmete správy. Následne budú naši personalisti kontaktovať vybraných uchádzačov a dohodnú si s Vami termín pohovoru, na základe ktorého si vyberieme vhodných kolegov pre naše pobočky
Iné výhody
bez skúšobnej doby, zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch po získaní horeuvedených skúseností,
akreditované vzdelávanie
zaujímavý sociálny program
možnosť ovplyvniť si príjem a kariérne rásť

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Zameranie, odbor:
výhodou ekonomické vzdelanie ale nie je podmienkou vďaka nášmu vlastnému vzdelávaniu
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
bezúhonnosť, zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita, reprezentatívne vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti, zmysel pre tímovú prácu

Sme mladý dynamický tím ľudí zaoberajúci sa auditom a plánovaním v ekonomickom a finančnom sektore v rámci Slovenska, ale aj okolitých krajín. Sústredíme sa na pomoc ľuďom nájsť riešenie vo finančnom sektore a predovšetkým pracujeme na neustálom rozvoji našich spolupracovníkov a budovanie ich kariéry. Spolupracujeme s jednou z najväčších spoločností v EU - OVB Holding a.g.
Výsledky nášho tímu sú dôkazom: rast tržieb 2010 vs. 2011 - 144%, rast tímu: 130%. Neustále hľadanie dravých ľudí, ktorí chcú v živote dosiahnuť viac, ako stať sa bežným zamestnancom bez kariéry.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia
zasielajte štrukturovaný životopis emailom na kariera.cv@gmail.com s informáciou v predmete správy, v ktorom meste sa uchádzate o prácu. Následne budú naši personalisti kontaktovať vybraných uchádzačov a dohodnú si s Vami termín pohovoru, na základe ktorého si vyberieme vhodných kolegov pre naše pobočky
Adresa spoločnosti
Róbert Gálik
Piešťanská 3, 4 posch., kanc. 406 Zobraziť na mape
917 01 Trnava
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke