Umývanie automobilov

Roberrian another s.r.o

Miesto práce
Priekopnícka 12029, 821 06 Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 865 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň: Brúsenie a leštenie lakov, tepovanie interiérov a bežné čistenie exteriérov a interiérov vozidla.

Možnosť kariérneho rastu na pozíciu vedúceho smeny.

HĽADÁME mladého šikovného časovo flexibilného pána na prácu do ručnej autoumyvárky v Ružinove na post vedúceho smeny. Náplň práce: príjmanie objednávok, komunikácia so zákazníkmi, odovzdávanie objednávok, predumývanie vozidiel pred vstupom do automatickej linky... Pracovná doba od 8:00-20:00.... Krátky-dlhý týždeň....Platobné podmienky 4€/hod v čistom+ tringelty bližšie info inbox

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Hľadáme mladých(do30r) šikovných,pracovitých,časovo-prispôsobivých ľudí s citom pre detail na DLHODOBÚ prácu do ručnej autoumyvárky v Bratislave. Pracovná náplň: Brúsenie a leštenie lakov, tepovanie interiérov a bežné čistenie exteriérov a interiérov vozidla. Pracovná doba: Krátky ( streda,štvrtok ) - dlhý týždeň ( pondelok,utorok,piatok,sobota,nedeľa ). Platobné podmienky: 3,50e/hod v čistom (brigádne) alebo 4,0e/hod v čistom (živnosť). NÁSTUP IHNEĎ 0902323963

Roberrian another s.r.o je firma zaoberajúca sa kompletnou starostlivosťou o všetky druhy automobilov. Ponuka viacero druhov služieb od brúsenia a leštenia karosérií, tepovania interiérov až po bežné exteriérové a interiérové čistenie automobilov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Priekopnicka 12029
821 06 Bratislava
ID: 2075713   Dátum zverejnenia: 19.10.2016