Thermal management designer

ROBE lighting s. r. o.

Místo práce
Valašské Meziříčí, Okres Vsetín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

· Návrh, simulace a testování aktivního i pasivního chlazení světelné techniky, využívajících LED a výbojkových technologií

· Zpracování a vyhodnocování teplotních procesů

· Práce s technickou dokumentací

· Spolupráce s konstrukčním oddělením při vývoji nových výrobků

Požadujeme

· VŠ vzdělání s technickým zaměřením

· Vítána zkušenost s „thermal management“

· Zkušenost s prací v laboratoři, laboratorní technikou a měřícími přístroji

· Znalost anglického jazyka slovem i písmem (znalost dalšího jazyka výhodou)

· Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

· Schopnost efektivně a samostatně řešit vývojové úkoly

· Velmi dobrá znalost práce na PC, analytické myšlení

· Základní zkušenosti s modelováním ve 3D (Solid Edge , FEMAP a pod. )

· Zájem o testování, elektroniku popř. mechaniku

Nabízíme

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Motivující finanční ohodnocení
Firemní benefity
Nástup ihned

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3108869  Dátum zverejnenia: 21.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.