Можливість для людей з України

Operátorka výroby - práca vhodná pre ženy

ROAD SK, s.r.o.

Miesto práce
Horný Hričov 483, Horný Hričov
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiac* mesačné prémie * polročné prémie * koncoročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme operátorku výroby pre strojovú výrobu igelitových vriec na našej prevádzke v Hornom Hričove.

- Ponúkame prácu na TPP (trvalo-pracovná pomer), v 1-smennej prevádzke od pondelka do piatku v čase od 7:00 do 15:00 hod.

- Budete obsluhovať stroje a zabezpečovať plynulý chod výroby.

- Vaša náplň práce bude zahŕňať kontrolu kvality výrobkov a plnenie výrobných objednávok.

- Typický deň na pozícii operátora výroby zahŕňa prípravu strojov pre výrobu, kontrolu kvality výrobkov a ich balenie a skladovanie.

- Pracovná doba je 8 hodín denne, s prestávkou na obed, a ponúka sa možnosť nadčasov.

- Už si počula o mesačných, polročných a koncoročných prémiových odmenách? U nás ich máš zaručené!

- Tvoje pracovné prostredie bude príjemné a kolegovia ti radi pomôžu. A ešte káva zadarmo a parkovanie v areáli, takže sa nemusíš starať o to, kde zaparkuješ.

- Ak sa ti u nás bude dariť, môžeš sa tešiť na ďalšie benefity a možnosti rastu v rámci firmy.

- Sme moderná spoločnosť, ktorá sa neustále rozvíja a inovuje. Takže ak ťa baví byť v centre diania, určite si u nás nájdeš svoje miesto.

- A hlavne, u nás je veľmi dôležitá tímová práca a spolupatričnosť, takže sa môžeš tešiť na skvelú atmosféru!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom obalových materiálov (fólie, vrecia, lepiace pásky, atď)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Hľadáme manuálne zručného operátora výroby.

- Zaškolíme ťa na našich procesoch a technológiách.

- Dôležité sú spoľahlivosť a zodpovednosť.

- Si spoľahlivý a zodpovedný.

- Máš chuť pracovať a učiť sa nové veci.

Spoločnosť pôsobí od roku 2007 na trhu s obalovým materiálom - veľkoobchod. Výroba, predaj a distribúcia obalového materiálu.
Spoločnosť ROAD SK, s.r.o. sa vyznačuje stabilitou a nízkou fluktuáciou. Ponúkame dlhodobé zamestnanie. Motivovaní, zaškolení a spokojní zamestnanci sú pre nás základ.
Centrála sa nachádza v Hornom Hričove, prevádzky však máme aj v Prešove aj v Bratislave.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4789221  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac