Konštruktér

RMC s.r.o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 500 EUR/mesiacpríplatok k mzde v závislosti od schopností a skúseností uchádzača, osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Návrh a 3D konštruovanie mechanickej časti elektrotechnických výrobkov
- Tvorba a udržiavanie technickej dokumentácie v informačnom systéme firmy
- Technická príprava výroby, vytváranie kusovníkov a pracovných postupov
- Príprava podkladov pre frézovanie mechanických dielov
- Návrh a realizácia prípravkov pre výrobu
- Účasť na riešení vývojových zákaziek
- Riešenie technických problémov pri zavádzaní nových výrobkov
- Grafické návrhy štítkov
- Práca s návrhovými SW - SolidWorks, SolidCAM, DraftSight, InkScape

- Práca v stabilnej zabehnutej firme s 30-ročnou tradíciou
- Príjemné pracovné prostredie
- Jednozmenná prevádzka
- Pružný pracovný čas
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- Teplá strava v mieste prevádzky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer ( elektrotechnika, strojárstvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
SolidCAM - Pokročilý
DraftSight - Pokročilý
Inkscape - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na podobnej pozícii výhodou

Počet rokov praxe

2

precíznosť
tvorivosť
samostatnosť
schopnosť tímovej práce
technické myslenie
manuálna zručnosť vítaná

RMC s.r.o. je slovenská firma zameraná na vývoj, výrobu a dodávky elektronických produktov a služieb v elektrotechnike s 30 ročnými skúsenosťami. Produkty a služby sú zamerané predovšetkým na priemyselné aplikácie, ale aj pre spotrebný trh. Jedná sa o produkty automatizačnej techniky, aplikácie pre informačné a komunikačné technológie (GSM, GPS), systémy obnoviteľných zdrojov energie. Zákazkové služby sú zamerané na návrh dosiek plošných spojov a automatizovanú SMT a THT montáž, ako aj CNC obrábanie hliníkových a plastových dielov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4776636  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac