Servisný technik

RM tes, s.r.o.

Miesto práce
9.mája 17, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia a oprava elektronických registračných pokladníc, fiskálnych tlačiarní, POS systémov v servisnom stredisku spoločnosti alebo na mieste u zákazníka
- fyzická inštalácia sieťových prvkov – LAN / WAN siete, kamerové systémy
- konfigurácia a správa sieťových prvkov – LAN/WAN siete
- konfigurácia a správa kamerových systémov

- trvalý pracovný pomer alebo dohoda
- firemný telefón
- k dispozícii firemné auto
- flexibilný pracovný čas
- pitný režim (káva, čaj, mlieko, cukor) v réžii firmy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vodičské oprávnenie skupiny „B“
- technická gramotnosť
- manuálna zručnosť, letovanie, krimpovanie konektorov
- technické myslenie
- pružnosť, schopnosť sa rýchlo rozhodnúť

- angličtina výhodou

Nebaví vás jednotvárna práca a myslíte si, že dokážete viac?
Príďte medzi nás.
Ponúkame vám: MOŽNOSŤ SEBAREALIZÁCIE, KREATÍVNU PRÁCU, FLEXIBILNÝ PRACOVNÝ ČAS, PRIATEĽSKÝ KOLEKTÍV, KARIÉRNY RAST, FIREMNÉ VÝHODY.
RM tes, s.r.o. je stabilná spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už 24 rokov. Predávame elektronické obchodné zariadenia, ponúkame komplexné obchodné riešenia, aj z vlastného portfólia, sme akreditované servisné stredisko na registračné pokladnice a fiskálne tlačiarne, máme licenciu na prevádzkovanie technickej služby.
-registračné pokladnice, POS systémy, software, scanery, váhy, kamery
predaj, servis, ciachovanie

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2743838  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 a viac