Manažér predaja hutného materiálu

RM Businesses, s.r.o.

Miesto práce
Moyzesova 50, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových klientov
- starostlivosť o pridelených zákazníkov
- obchodné rokovania, prezentácia produktov spoločnosti, nadväzovanie obchodných vzťahov
- rokovanie s odberateľmi, vyjednávanie obchodných podmienok, riešenie obchodných prípadov od spracovania objednávky až po platbu
- vypracovávanie cenových ponúk
- riešenie reklamácií
- monitorovanie a analýza trhu

Perspektívna práca v spoločnosti podnikajúcej v oblasti predaja hutného materiálu
- Možnosť sebarealizácie a ďalšieho vzdelávania
- Práca v mladom, dynamickom prostredí
- Motivujúce finančné ohodnotenie závislé od výsledkov práce
- Notebook, mobilný telefón, služobné motorové vozidlo

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak
do výberového konania budú pozvaní uchádzači, ktorí spĺňajú čo najviac uvedených požiadaviek.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, stavebné, strojárske

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

výborné organizačné, komunikačné a prezentačné zručnosti
- vysoké pracovné nasadenie, schopnosť pracovať pod stresom -flexibilita, samostatnosť, kreativita, zodpovednosť

Spoločnosť sa zaoberá dodávaním chemických hnojív, hutného materiálu, potravín a developerskou činnosťou. Medzinárodný obchod

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2052251  Dátum zverejnenia: 18.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou