SAP Junior ABAP programátor

RKMC, spol. s r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
700,- (prípadne podľa dohody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou počas prvých mesiacov bude predovšetkým rozvíjať svoje vzdelanie, získať znalosti a pracovné zručnosti pod vedením odborného garanta (tútora) so zameraním na vývoj v rámci IS SAP, pričom využiješ aj doterajšie skúsenosti a znalosti v oblasti programovania. Počas práce na pozícií SAP Junior ABAP programátor sa budeš vzdelávať nielen v odbornej problematike, ale oboznámiš sa aj s metodikou realizácie projektov a osvojíš si princípy firemnej kultúry.
Popri tom všetkom sa začneš zapájať do reálnej práce na našich projektoch pod vedením skúsených konzultantov a budeš samostatne riešiť jednoduchšie úlohy v rámci svojej kompetencie.
Postupne tak budeš schopný samostatne analyzovať a riešiť potreby a požiadavky našich klientov, tvoriť a navrhovať koncepty riešenia, vyvýjať riešenia, školiť, vytvárať dokumentáciu, podporovať klienta počas rutinnej prevádzky, udržovať a aktívne budovať kontakty s klientmi.

- práca v príjemnom prostredí a mladom kolektíve
- podpora zvyšovania kvalifikácie
- rozsiahly program firemných benefitov
- možnosť pridelenia firemného vozidla

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme mladého, kreatívneho kolegu, schopného pracovať samostatne aj tímovo.

IT konzultačná a poradenská spoločnosť zameraná na SAP riešenia.

Patríme medzi špičku v dodávaní ERP systémov na Slovensku. Poradenské, konzultačné a vzdelávacie služby poskytujeme našim zákazníkom už od roku 2004. Vo svojom produktovom portfóliu ponúkame to najlepšie zo sveta SAP riešení, ktoré našim zákazníkom, významným spoločnostiam verejného aj súkromného sektora, zabezpečujú nielen rýchly a úspešný rast na trhu, ale aj náskok pred konkurenciou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1716421  Dátum zverejnenia: 29.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700,- (prípadne podľa dohody)