Realitný maklér

RK SPIRIT, s.r.o.

  • Miesto práce: RK SPIRIT s.r.o. Belopotockého 2, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad
  • Ponúkaný plat (brutto): Provízie za prenájom, predaj nehnuteľnosti
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Práca v teréne: aktívne vyhľadávanie a získavanie nehnuteľností do ponuky
Práca v kancelárii: práca s realitným softvérom + osobné stretnutia so záujemcami
Telefonická, e-mailová a osobná komunikácia so zákazníkmi, klientmi a obchodnými partnermi
Zisťovanie potrieb a túžob zákazníkov a výber nehnuteľnosti v súlade s nimi
Ohliadky nehnuteľností so záujemcami v teréne

REALITNÝ OBCHODNÍK je u nás človek, ktorý TÚŽI pomáhať ľuďom, je sebavedomý a asertívny, rád pracuje v tíme, kde môže byť sám sebou... človek, ktorý vytrvalo prekonáva prekážky a má radosť z dobre vykonanej práce. Hľadáme človeka, ktorý má rád ľudí a rád iniciatívne vyhľadáva nové kontakty a možnosti.

Ak chcete SPRAVODLIVÉ ODMEŇOVANIE na základe vlastnej produkcie (v zmysle „Ak sú moje výsledky trikrát lepšie ako kolegove, moja odmena bude tiež trikrát vyššia.“),
ak ste človek OCHOTNÝ pomáhať ľuďom, skutočne sa zaujímať o ich túžby a tešiť sa z radosti iných?
ak ste človek, ktorý dokáže pracovať SAMOSTATNE, nevzdávate sa ľahko a páči sa Vám mať záležitosti rýchlo vybavené a ukončené,
ak je pre Vás VÝZVOU naučiť sa niečo nové,
ak chcete PRÁCU, kde nie je nuda a kde sa stále niečo deje?
ak viete hádzať neúspechy za hlavu, lebo Vám viac ZÁLEŽÍ na dosiahnutí svojich predsavzatí,
ak dokážete samostatne pracovať ale súčasne byť členom KOLEKTÍVU, ktorý ide jasne za svojim CIEĽOM,
potom STE VÍTANÝ – tešíme sa na Váš životopis. (viď kontaktné údaje nižšie)
Iné výhody
Nevyžadujeme od Vás prax v predaji nehnuteľností
Nebazírujeme na Vašom dosiahnutom vzdelaní ani veku, dôležitá je Vaša OCHOTA učiť sa, Vaša šikovnosť a VYTRVALOSŤ
Kariérny rast (možnosť osobného a profesionálneho rastu v danej oblasti)
Bezplatné zaškolenie v oblasti nehnuteľností, v oblasti predaja a práce s ľuďmi
Individuálny prístup
Práca v dynamickom kolektíve
Plné vybavenie potrebnými pracovnými nástrojmi aj keď sa zamestnáte ako živnostník (telefón, PC, auto, kancelária, prezentačné materiály, zabezpečenie mailu a iných potrieb)
Práca v spoločnosti, ktorá je certifikovaná NARKS (Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska), nepoložila ju ani kríza, je stabilizovaná na trhu a úspešne pôsobí v predaji nehnuteľností v Tatrách a na Liptove
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Iné obchodné činnosti

RK SPIRIT, s.r.o. je realitná kancelária so špecializáciou na regióny Liptova a Tatier. Vo svojej činnosti sa sústreďuje na komplexné služby spojené s predajom, prenájmom a kúpou nehnuteľností, ako aj na priamo nadväzujúce služby súvisiace s vlastnením nehnuteľnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním:
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti
Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk - expert, tlmočenie

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
2
- ste ochotný pomáhať ľuďom?
- ste schopný brať prácu ako hru a nie ako povinnosť?
- ste zodpovedný?
- ste vytrvalý a odhodlaný znova začať?
- ste vnímavý a pohotový?
- ste schopný si efektívne plánovať pracovné úlohy?
- ste etický, lojálny a priamy k sebe, kolektívu i spoločnosti?

RK SPIRIT, s.r.o. sídli v Liptovskom Mikuláši a je stabilnou realitnou kanceláriou, ktorá pôsobí na trhu od roku 2002. Sme špecialistom na všetky druhy nehnuteľností v Tatrách a v Liptove a sme členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska). Základným účelom našej spoločnosti je profesionálnym sprostredkovaním predaja a prenájmu nehnuteľností pomáhať ľuďom žiť, bývať a podnikať v nehnuteľnosti podľa ich predstáv.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné neuvedené oblasti
Informácie o výberovom konaní
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 3.4.2015

Životopis, motivačný list a súhlas na spracovanie osobných údajov zasielajte prosím na emailovú adresu: personalista@personalista.sk
Výberové konanie prebieha v troch krokoch:
1. výber vhodných uchádzačov o pracovné miesto
2. vyplnenie vstupných dotazníkov
3. osobný pracovný pohovor
Adresa spoločnosti
RK SPIRIT s.r.o.
Belopotockého 2 Zobraziť na mape
031 01 Liptovský Mikuláš
Kontakt
Kontaktná osoba: Alena Ondrušová
ID: 755952   Dátum zverejnenia: 4.3.2015
Lokalita: Ružomberok, Poprad
Spoločnosť: RK SPIRIT, s.r.o.