Realitný obchodník

RK SPIRIT, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: RK SPIRIT s.r.o. Belopotockého 2, Liptovský Mikuláš, Poprad, Ružomberok
  • Ponúkaný plat (brutto): Provízny systém bez akéhokoľvek stropu, bez paušálu
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
1. práca v teréne: aktívne vyhľadávanie a získavanie nehnuteľností do ponuky
2. práca v kancelárii: práca s realitným softvérom + osobné stretnutia so záujemcami
3. telefonická, e-mailová a osobná komunikácia so zákazníkmi, klientmi a obchodnými partnermi
4. zisťovanie potrieb a túžob zákazníkov a výber nehnuteľnosti v súlade s nimi
5. obhliadky nehnuteľností so záujemcami v teréne

REALITNÝ OBCHODNÍK je u nás človek, ktorý TÚŽI pomáhať ľuďom, je sebavedomý a asertívny, rád pracuje v tíme, kde môže byť sám sebou... človek, ktorý vytrvalo prekonáva prekážky a má radosť z dobre vykonanej práce. Hľadáme človeka, ktorí má rád ľudí a rád iniciatívne vyhľadáva nové kontakty a možnosti v teréne.

- chcete SPRAVODLIVÉ ODMEŇOVANIE na základe vlastnej produkcie (v zmysle „Ak sú moje výsledky trikrát lepšie ako kolegove, moja odmena bude tiež trikrát vyššia.“)?
- ste človek OCHOTNÝ pomáhať ľuďom, skutočne sa zaujímať o ich túžby a tešiť sa z radosti iných?
- BAVÍ Vás aktívna práca, výzva, obchod, predaj a inšpiruje Vás dobrý pocit z dobre vykonanej práce?
- STE človek, ktorý dokáže pracovať samostatne, nevzdávate sa ľahko a páči sa Vám mať záležitosti rýchlo vybavené a ukončené?
- Je pre Vás výzvou naučiť sa niečo nové?
- Chcete prácu, kde nie je nuda a kde sa stále niečo deje?
- Vie hádzať neúspechy za hlavu lebo Vám viac záleží na dosiahnutí svojich predsavzatí?
- Dokážete samostatne pracovať ale súčasne byť členom kolektívu ktorý ide jasne za svojim cieľom?
Ste vítaní – tešíme sa na Váš životopis. (viď kontaktné údaje nižšie)
Iné výhody
- Nevyžadujeme od Vás prax v predaji nehnuteľností
- Nebazírujeme na Vašom dosiahnutom vzdelaní ani veku, dôležitá je Vaša OCHOTA učiť sa, Vaša šikovnosť a VYTRVALOSŤ
- Kariérny rast (možnosť osobného a profesionálneho rastu v danej oblasti)
- bezplatné zaškolenie v oblasti nehnuteľností, v oblasti predaja a práce s ľuďmi
- individuálny prístup
- práca v dynamickom kolektíve
- plné vybavenie potrebnými pracovnými nástrojmi aj keď sa zamestnáte ako živnostník (telefón, PC, auto, kancelária, prezentačné materiály, zabezpečenie mailu a iných potrieb)
- práca v spoločnosti, ktorá je certifikovaná NARKS (Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska), nepoložila ju ani kríza, je na trhu už 11-ty rok a úspešne pôsobí v predaji nehnuteľností v Tatrách a na Liptove
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Iné obchodné činnosti

RK SPIRIT, s.r.o. je realitná kancelária so špecializáciou na regióny Liptova a Tatier. Vo svojej činnosti sa sústreďuje na komplexné služby spojené s predajom, prenájmom a kúpou nehnuteľností, ako aj na priamo nadväzujúce služby súvisiace s vlastnením nehnuteľnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti
Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk - expert, tlmočenie

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
2
- ochotný pomáhať ľuďom
- schopný brať prácu ako hru a nie povinnosť
- zodpovedný
- vytrvalý a odhodlaný znova začať
- vnímavý
- schopný si efektívne plánovať pracovné úlohy
- etický, lojálny a priamy k sebe, kolektívu i spoločnosti

RK SPIRIT, s.r.o. sídli v Liptovskom Mikuláši a je stabilnou realitnou kanceláriou, ktorá pôsobí na trhu od roku 2002. Sme špecialistom na všetky druhy nehnuteľností v Tatrách a v Liptove a sme členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska). Základným účelom našej spoločnosti je profesionálnym sprostredkovaním predaja a prenájmu nehnuteľností pomáhať ľuďom žiť, bývať a podnikať v nehnuteľnosti podľa ich predstáv.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné neuvedené oblasti
Životopis, motivačný list a súhlas na spracovanie osobných údajov zasielajte prosím na emailovú adresu: personalista@personalista.sk
Výberové konanie prebieha v troch krokoch:
1. výber vhodných uchádzačov o pracovné miesto
2. vyplnenie vstupných dotazníkov
3. osobný pracovný pohovor
Adresa spoločnosti
RK SPIRIT s.r.o.
Belopotockého 2 Zobraziť na mape
031 01 Liptovský Mikuláš
ID: 755952   Dátum zverejnenia: 12.4.2014
Lokalita: Poprad, Ružomberok
Spoločnosť: RK SPIRIT, s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke