Realitný maklér

RK SPIRIT, s.r.o.

RK SPIRIT s.r.o. Belopotockého 2, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Provízie za prenájom, predaj nehnuteľnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v teréne: aktívne vyhľadávanie a získavanie nehnuteľností do ponuky
Práca v kancelárii: práca s realitným softvérom + osobné stretnutia so záujemcami
Telefonická, e-mailová a osobná komunikácia so zákazníkmi, klientmi a obchodnými partnermi
Zisťovanie potrieb a túžob zákazníkov a výber nehnuteľnosti v súlade s nimi
Ohliadky nehnuteľností so záujemcami v teréne

REALITNÝ OBCHODNÍK je u nás človek, ktorý TÚŽI pomáhať ľuďom, je sebavedomý a asertívny, rád pracuje v tíme, kde môže byť sám sebou... človek, ktorý vytrvalo prekonáva prekážky a má radosť z dobre vykonanej práce. Hľadáme človeka, ktorý má rád ľudí a rád iniciatívne vyhľadáva nové kontakty a možnosti.

Ak chcete SPRAVODLIVÉ ODMEŇOVANIE na základe vlastnej produkcie (v zmysle „Ak sú moje výsledky trikrát lepšie ako kolegove, moja odmena bude tiež trikrát vyššia.“),
ak ste človek OCHOTNÝ pomáhať ľuďom, skutočne sa zaujímať o ich túžby a tešiť sa z radosti iných?
ak ste človek, ktorý dokáže pracovať SAMOSTATNE, nevzdávate sa ľahko a páči sa Vám mať záležitosti rýchlo vybavené a ukončené,
ak je pre Vás VÝZVOU naučiť sa niečo nové,
ak chcete PRÁCU, kde nie je nuda a kde sa stále niečo deje?
ak viete hádzať neúspechy za hlavu, lebo Vám viac ZÁLEŽÍ na dosiahnutí svojich predsavzatí,
ak dokážete samostatne pracovať ale súčasne byť členom KOLEKTÍVU, ktorý ide jasne za svojim CIEĽOM,
potom STE VÍTANÍ – tešíme sa na Váš životopis. (viď kontaktné údaje nižšie)

Nevyžadujeme od Vás prax v predaji nehnuteľností
Nebazírujeme na Vašom dosiahnutom vzdelaní ani veku, dôležitá je Vaša OCHOTA učiť sa, Vaša šikovnosť a VYTRVALOSŤ
Kariérny rast (možnosť osobného a profesionálneho rastu v danej oblasti)
Bezplatné zaškolenie v oblasti nehnuteľností, v oblasti predaja a práce s ľuďmi
Individuálny prístup
Práca v dynamickom kolektíve
Plné vybavenie potrebnými pracovnými nástrojmi aj keď sa zamestnáte ako živnostník (telefón, PC, auto, kancelária, prezentačné materiály, zabezpečenie mailu a iných potrieb)
Práca v spoločnosti, ktorá je certifikovaná NARKS (Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska), nepoložila ju ani kríza, je stabilizovaná na trhu a úspešne pôsobí v predaji nehnuteľností v Tatrách a na Liptove

Životopis, motivačný list a súhlas na spracovanie osobných údajov zasielajte prosím na emailovú adresu: jkrajcova@rkspirit.sk
Výberové konanie prebieha v troch krokoch:
1. výber vhodných uchádzačov o pracovné miesto
2. vyplnenie vstupných dotazníkov
3. osobný pracovný pohovor

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

RK SPIRIT, s.r.o. je realitná kancelária so špecializáciou na regióny Liptova a Tatier. Vo svojej činnosti sa sústreďuje na komplexné služby spojené s predajom, prenájmom a kúpou nehnuteľností, ako aj na priamo nadväzujúce služby súvisiace s vlastnením nehnuteľnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ste ochotní pomáhať ľuďom?
- ste schopní brať prácu ako hru a nie ako povinnosť?
- ste zodpovední?
- ste vytrvalí a odhodlaní znova začať?
- ste vnímaví a pohotoví?
- ste schopní si efektívne plánovať pracovné úlohy?
- ste etickí, lojálni a priami k sebe, kolektívu i spoločnosti?

RK SPIRIT, s.r.o. sídli v Liptovskom Mikuláši a je stabilnou realitnou kanceláriou, ktorá pôsobí na trhu od roku 2002. Sme špecialistom na všetky druhy nehnuteľností v Tatrách a v Liptove a sme členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska). Základným účelom našej spoločnosti je profesionálnym sprostredkovaním predaja a prenájmu nehnuteľností pomáhať ľuďom žiť, bývať a podnikať v nehnuteľnosti podľa ich predstáv.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

RK SPIRIT s.r.o.
Belopotockého 2
031 01 Liptovský Mikuláš
ID: 755952   Dátum zverejnenia: 28.9.2015