Samostatný asistent sprostredkovateľa poistenia

Risk Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Eurovea, Pribinova 30, 811 09 Bratislava 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat TPP: 1.100 EUR, brigádnik: 6 €/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nahadzovanie vozidiel do databázy RMC, príprava prehľadov poistného krytia určitých produktov, pomoc pri administrácii poistných zmlúv a poistných udalostí, predkladanie ponúk na uzavieranie poistných zmlúv a spolupráca pri správe klientskych zmlúv, zasielanie upomienok na zaplatenie poistného, nahadzovanie nových zmlúv a klientov do databázy RMC, životné poistenie, príprava prehľadov poistenia v angličtine a v nemčine našich klientov pre partnerov do zahraničia, programovanie v databázach Access, tvorba formulárov v Adobe a Excel, riešenie komplikovaných poistných udalostí vybraných klientov, vypracovanie tabuliek v exceli (porovnávanie ponúk poistenia), vyberanie a zapisovanie prišlej a odoslanej pošty, chodenie na poštu

Stravné lístky.

Potrebujeme výpomoc najmä v administratíve (prihlásenie, odhlásenie vozidiel do/z poistenia, skenovanie). Tiež potrebujeme upravovať formuláre napr. v programe Adobe, alebo Excel. Môžete robiť prehľady poistenia v nemčine, alebo v angličtine, resp. kontrolovať, či klienti zaplatili poistné, či iné organizačné úkony. Dochádzka do práce musí byť pravidelná, vopred podľa dohody so zamestnávateľom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, prípadne poistenie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pravidelná dochádzka na pracovisko - minimálne 3 x týždenne. Ďalšími predpokladmi sú serióznosť a zodpovednosť dokončiť začatú prácu, vnútorná vyrovnanosť a schopnosť sa sám namotivovať do práce

Spoločnosť Risk Management Consulting, s.r.o. pôsobí na slovenskom poistnom trhu od roku 1999. Sme dcérska spoločnosť významnej belgickej poisťovacej skupiny Van Dessel NV. Zameriavame sa na sprostredkovanie neživotného poistenia pre klientov z oblasti malých a stredných podnikateľov so špecializáciou na poistenie prepravných spoločností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2481733  Dátum zverejnenia: 6.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat TPP: 1.100 EUR, brigádnik: 6 €/hod