Kuchár na riečnej lodi

Riseday Ltd

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
26.08.2014
Mzdové podmienky (brutto)
1800-2100 EUR Netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na 4 * riečnych výletných lodiach počas celej sezóny na rieke Dunaj.
Nemecký pasažieri

Ubytovanie a strava zdarma
Náhrada cestovného vo forme paušálu.

Informácie o výberovom konaní

Nástup ihneď,možnosť osobného rastu.
Zakotvíte u nás v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Skúsenosti s prácou v zahraničí alebo na lodi, komunikačné zručnosti, flexibilita a kreativita.

Zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti turizmu, hotelierstva a osobnej lodnej dopravy.

Do týmu hľadáme schopných a motivovaných ľudí s vášňou pre prácu v s ľudmi a vybrúseným zmyslom pre kvalitu servisu. Ponúkame nevšednú a finančne dobre ohodnotenú prácu na osobných riečnych lodiach plaviacich sa po Dunaji s prevažne Nemeckou klientelou. Ak Vás láka práca v atraktívnom prostredí 4* hotelu, cestovanie, multikultúrny pracovný kolektív a možnosť kariérneho rastu, zašlite nám svoj životopis spolu s fotografiou. Na jeho základe budeme kontaktovať vhodných kandidátov o jednotlivé pozície.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1809607  Dátum zverejnenia: 23.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800-2100 EUR Netto