Prevádzkár bistra SantaFe v OC Bratislava

Rio de Cafe s.r.o.

Miesto práce
OC Avion Shopping Park, OC Polus City Center, Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1100 EUR/mesiac, základ 700 € + prémie od tržieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci prevádzky rýchloobslužnej reštaurácie L.A. finger food a SantaFe v OC Avion Bratislava. Doporučené vlastniť osobný automobil, nie pre zásobovanie, ale pre prípadný odvoz straveniek 1x týždenne. Pracovnou náplňou prevádzkára je i v čase obeda od 11 do 15 hod. a od 17,30 do 19.00h výpomoc pri výdaji jedál. Kandidáti musia mať prax v gastronómii minimálne 5 rokov a čistý trestný register. Prax je nutná. Podmienkou je i ovládania MS Excel a MS Word a znalosti komunikácie prostredníctvom internetu. Bez vyššie uvedených znalostí a praxe v gastronómii nie je túto prácu možné vykonávať.

práca v príjemnom prostredí nákupného centra. Možnosť ďalšieho odborného a finančného rastu

Záujemcovia pošlú svoj štrukturovaný životopis s fotografiou a referencie na [email protected]. Upozorňujeme záujemcov, že sa pracuje v režime dlhý(Po,Ut,Pia,So,Ne)/krátky týždeň(Str,Štv) v 12 hodinových smenách, cca 14-16 dní v mesiaci. Do výberového konania budú zaradení len kandidáti, ktorí zašlú svoj životopis s fotografiou, majú odpovedajúcu prax a uvedú priebeh už vykonávaných zamestnaní s referenciou na posledných dvoch zamestnávateľov.
Životopis musí obsahovať náplň práce, ktorú kandidát vykonával v jednotlivých zamestnaniach. Uveďte 2 až 3 termíny, kedy možete absolvovať platenú skúšobnú smenu v prípade, že by ste boli vybraný. Máme záujem o kandidádov, ktorí možu nastúpiť okamžite.

Podmienkou prijatia úspešného kandidáta je čistý trestný register, nezadĺženosť, prax v gastronomii, ovládanie práce v Exceli a Worde, znalosť internetovej komunikácie a praktická schopnosť riadiť kolektív. Vybraní kandidáti budú skontaktovaní emailom a pozvaní na absolvovanie platenej skúšobnej smeny. Odpovieme len vybraným kandidátom. Všetkým záujemcom a kandidátom vopred ďakujeme za účasť vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia

Počet rokov praxe

5

Minimálne 5 ročná prax v gastronómii, brigádnicka prax cez leto nie je postačujúca.

Spoločnosť Rio de Cafe s.r.o, je stabilný zamestnávateľ pôsobiaci na trhu s rýchlym občerstvením vo foodcourtoch nákupných centier v SR a ČR od roku 1999. Náš podnik vedieme v tímovom duchu a so snahou dosahovať maximálnu efektivitu, v kombinácií s kvalitou nadčasového produktu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1850549  Dátum zverejnenia: 29.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1100 EUR/mesiac, základ 700 € + prémie od tržieb