Šéfkuchár do bistra SantaFe Bratislava

Rio de Cafe s.r.o.

Miesto práce
podľa rozpisu smien v OC Avion alebo OC Polus, Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
850 - 1200 EUR/mesiac, plat stanovený dohodou podľa zaradenia a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šéfkuchár do bistra SantaFe. Príprava jedál minútkového typu, a obedňajších menu. Pre šéfkuchára do SantaFe je požadovaná prax v jedálni minimálne 4 roky. Ideálný kandidát má skúsenosti z jedálne alebo vyťaženej reštaurácie ponúkajúcej obedné menu.

Práca v príjemnom prostredí nákupných centier. Možnosť ďalšieho odborného rastu a školenia v Prahe. Strava zaistená (obed a večera).

Záujemcovia zašlú email so svojim životopisom a fotografiou na [email protected]. V emaili uvedú 2-3 termíny, kedy by mohli absolvovať platenú skúšobnú smenu. Prosím Vás o uvedenie termínov možných skúšobných smien v horizonte jedného týždňa a nie o jeden dva mesiace. Odpovieme len vybraným záujemcom, ktorí splnia vyššie uvedené požiadavky. Podmienkou zaradenia do smeny je platný zdravotný preukaz. Bez zaslaného životopisu s uvedenými možnými termínami skúšobných smien, nebude záujemca zaradený do výberového konania. Ideálný kandidát má skúsenosti z velkej jedálne alebo vyťaženej reštaurácie ponúkajúcej obedné menu vrátane záujmu a snahy patriť k najlepším. Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

4

Pre prácu na pozícii hlavný kuchár ( šéfkuchár ) je požadovaná prax minimálne 4 roky. Hľadáme zodpovedného kuchára alebo kuchárku s praxou s pozitívnym vzťahom k ľuďom a práci. Snaha zmeniť veci k lepšiemu je vítaná.

Spoločnosť Rio de Cafe s.r.o, je stabilný zamestnávateľ pôsobiaci na trhu s rýchlym občerstvením vo foodcourtoch nákupných centier v SR a ČR od roku 1999. Náš podnik vedieme v tímovom duchu a so snahou dosahovať maximálnu efektivitu, v kombinácií s kvalitou nadčasového produktu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1792448  Dátum zverejnenia: 5.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1200 EUR/mesiac, plat stanovený dohodou podľa zaradenia a výkonu