Pokladníčka v bistre SantaFe - Polus, Avion

Rio de Cafe s.r.o.

Miesto práce
OC Avion, BA II, OC Polus, Bratislava III, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 700 EUR/mesiac, základ od 550 EUR + prémie od tržieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie objednávok, výdaj jedla a blokovanie objednávky na pokladnici. Nástupný plat od pre bistrá SantaFe 570 EUR + odmeny ( Polus BAII, Avion BAII, ), po skušobnej lehote 600 EUR + odmeny a tipy. Hľadáme spoľahlivých, usmievavých a príjemných ľudí schopných práce za výdajným pultom. Ponúkame ničím neohraničenú možnosť pracovného a finančného postupu. Očakávame všetkých, ktorí majú chuť učiť sa nové veci, sú zodpovední, majú dobrú náladu a príjemné vystupovanie. Režim práce dlhý ( Po,Ut, Pia, So, Ne ) a krátky (Str, Štv ) týždeň pri 12 hod. smenách. Hľadáme pracovníkov do TPP, nie brigádnikov.

Práca v príjemnom prostredí ochodného centra v Bratislave III SantaFe Polus prípadne SantaFe Avion Shopping Park Bratislava

Záujemci pošlú svoj životopis s fotografiou a priebehom doterajších pracovných skúseností na [email protected] Nezabudnite uviesť v emaili, že máte záujem o pozíciu pokladníčky. V zaslanej žiadosti uveďte dva až tri termíny, kedy ba ste mohli absolvovať platenú skúšobnú smenu v prípade, že by ste boli vybraná. Uvedomte si prosím Vás, že inzerát má ohraničenú dobu životnosti a termíny od +10 dní od doby reakcie na inzerát, nie sú akceptovatelné.

K absolvovaniu skúšobnej smeny je potrebné mať platný Zdravotný preukaz spôsobilosti práce v potravinárskom priemysle (ak ho nemáte, vystaví Vám ho Váš obvodný lekár na požiadanie). Do výberového konania budú zaradení len záujemci, ktorí zašlú životopis s fotografiou, návrh minimálne dvoch skúšobných termínov kedy môžu absolvovať skúšobnú smenu. Odpovieme emailom len vybraným uchádzačom. Vybraným záujemcom bude ponúknutá možnosť absolvovať 2-3 platené skúšobné smeny v termínech ktoré uviedli, preto nezabudnite v emaile uviesť i možné termíny v ktorých by ste platenú skúšobnú smenu mohli absolvovať. Upozorňujeme, že hľadáme pracovníkov na TPP, nie na brigádu.

Pozícia je vhodná i pre absolventky SOU a SŠ, ktoré sa rozhodli stať finančne nezávislé. Podmienkou zaradenia je odborná spôsobilosť pre práce v gastrozariadeniach ( výučný list, maturita v oboroch kuchár, čašník, hotelová škola ) . Pre ostatných je možné získať certifikátu - absolvovanie školenia hygienického minima poriadané Hygienickými stanicami.
Ďakujeme všetkým, ktorí sa výberu zúčastnia, za ich účast.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je náročná na komunikáciu zo zákazníkmi, vhodná pre tých, čo radi komunikujú. Práca je tiež náročná na pohyb.

Spoločnosť Rio de Cafe s.r.o, je stabilný zamestnávateľ pôsobiaci na trhu s rýchlym občerstvením vo foodcourtoch nákupných centier v SR a ČR od roku 1999. Náš podnik vedieme v tímovom duchu a so snahou dosahovať maximálnu efektivitu, v kombinácií s kvalitou nadčasového produktu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1702325  Dátum zverejnenia: 28.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 700 EUR/mesiac, základ od 550 EUR + prémie od tržieb