IT Technik

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Poštová, Žilina-Vlčince, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou avšak čím skôr, tým lepšie :)
1 400 EUR/mesiacPlatová predstava kandidáta je pre nás dôležitá. Mzda sa u nás skladá z viacerých zložiek, konkrétne na tejto pozícii zo základnej mzdy a osobného ohodnotenia. Základná mzda sa začína na úrovni 1400€ -- a výška osobného ohodnotenia závisí od skúseností, znalostí, zručností a dĺžky praxe, preto je pre nás nevyhnutné sa s tebou vidieť, porozprávať a podľa toho nastaviť final mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme IT technika, ktorý má túžbu vytvárať a implementovať riešenia, ktoré menia spôsob, akým pracujeme a interagujeme s technológiou. V našom tíme budeš mať možnosť neustále sa rozvíjať, zdokonaľovať svoje schopnosti a podieľať sa na úlohách, ktoré majú dopad na našich kolegov.

Ak si pripravený premeniť svoju vášeň do praxe a posunúť svoju kariéru na novú úroveň, čítaj ďalej a zisti, čo všetko budeš mať pod palcom:​

  • zveríme ti správu a údržbu HW (počítače, tlačiarne, mobilné zariadenia, ...)

  • správu lokálnej sieťovej infraštruktúry

  • inštalácie a aktualizácie SW, správa interných aplikácií

  • každodennou činnosťou bude aj technická podpora zamestnancov, riešenie bežných užívateľských problémov

  • v koordinácii s HR oddelením budeš mať na starosti IT podporu pri nástupoch / výstupoch zamestnancov

  • správa active directory a prístupov do interných systémov

  • budeš mať dokonalý prehľad v evidencii HW a softvérových licencií

  • ponecháme ti komunikáciu s dodávateľmi a servisnými strediskami, realizácia nákupov HW a SW

  • reporting vzniknutých požiadaviek

  • tvorba návodov a používateľskej dokumentácie

Čo ponúkame?

  • Plné preplatenie dovolenky, preplatený sick day a lekári – v prípade fakturácie, pri HPP je to samozrejmosť
  • Ročná odmena po skončení kalendárneho roku – v prípade priaznivého hospodárskeho výsledku firmy a interných podmienok
  • Vzdelávanie zamestnancov - naši kolegovia sa zúčastňujú školení a konferencií, napr. We are developers, WebSummit, Codecon, Pycon, Hackerfest, ReactiveConf, UX design, Marketing rullezz atď
  • Možnosť využiť UDEMY kurzy spoločnosti
  • Soft skillové vzdelávanie
  • Multisport Karta
  • Možnosť vybrať si pracovný HW (win vs mac)
  • Príspevok ku svadbe alebo narodeniu dieťaťa
  • Náborový bonus pri odporúčaní zamestnanca
  • Ako spoločnosť radi podporujeme akcie ako Girls day, Naše mesto, Darovanie krvi, Deň zdravia, robíme vo firme Office masáže, pomáhame ľuďom v núdzi, v lete si doprajeme na ochladenie zmrzlinu a v zime vianočné darčeky
  • Spolupracujeme s Unionom, preto máme pre zamestnancov výhodnejšie poistenia
  • Spoluprácu máme aj s Datartom, vďaka čomu máme výhodnejšie ceny nákupov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Mac OS - Pokročilý
UNIX/Linux - Základy
Počítačové siete - Mierne pokročilý
Microsoft Active Directory - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ostatné znalosti:

  • Microsoft Windows - Pokročilý

  • Mac OS - Mierne pokročilý

  • UNIX/Linux - Základy

  • Active Directory, Access control policy, SSO - Mierne pokročilý

  • Počítačové siete - Mierne pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Analytické myslenie

  • Komunikatívnosť a zákaznícky prístup

  • Ochota učiť sa nové veci

  • Samostatnosť

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Koktejl.sk, Obkec.sk, Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Stískalová
E-mail: poslať životopis
ID: 4818418  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac