Senior PR manažér

RINGIER AXEL SPRINGER SLOVAKIA, a. s.

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do manažment tímu Ringier Axel Springer Slovakia hľadáme skúseného PR manažéra s niekoľkoročnými skúsenosťami riadenia PR aktivít, nastavovania komunikačnej stratégie v oblasti korporátneho a produktového PR.

Základné činnosti vykonávané na pozícii:
- tvorba a realizácia PR stratégie v nadväznosti na Corporate Communication RASM AG
- koordinácia aktivít vydavateľstva v styku s verejnosťou a budovanie pozitívneho imidž v oblasti online a médií
- dohľad na prezentáciu spoločnosti v digitálnych platformách - web, sociálne médiá, intranet
- udržiavanie širokých a pozitívnych vzťahov s inými médiami
- budovanie atraktivity a posilnenia pozície spoločnosti, ako zamestnávateľa na trhu práce
- vydávanie tlačových správ v mene spoločnosti
- vydávanie oficiálnych stanovísk v mene spoločnosti
- podpora top manažmentu RAS SK vo všetkých komunikačných aktivitách - príprava prezentácií a prejavov
- podpora v komunikácii s externým prostredím v témach obhajoby v kauzách súvisiacich so spoločnosťou
(životopisy zasielajte v anglickom jazyku)

Životopis v anglickom jazyku spolu s motivačným listom (odôvodnenie záujmu o pracovnú pozíciu) posielajte na e-mail: nabor@job-ringier.sk pod značkou: "NÁBOR - SENIOR PR MANAŽÉR."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- vysokoškolské vzdelanie v oblasti marketing, PR, žurnalistika, komunikácia
- minimálne 5-ročné skúsenosti v oblasti PR a korporátnej komunikácie, skúsenosť v oblasti médií výhodou
- plynulá angličtina
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- silná orientácia na výsledok, znalosť procesov tvorby rozpočtu, schopnosť vnímať súvislosti, analyzovať
- schopnosť flexibilne rozvíjať komunikačnú stratégiu
- skúsenosť v krízovom manažmente výhodou
- znalosť trendov v efektívnom využívaní nástrojov a platforiem v oblasti digitálnej komunikácie
- schopnosť vytvárať si siete kontaktov s ľuďmi a inštitúciami s cieľom komunikovať dôležité správy a informácie

Spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia, a. s., je najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku. Vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj týždenníky Nový Čas Nedeľa, Nový Čas pre ženy a Život a mesačníky Nový Čas Krížovky, Nový Čas Bývanie, Eva, Madam Eva, Geo, Auto Bild, ako aj knižné publikácie určené pre rôzne čitateľské segmenty (napr. úspešnú edíciu Recepty zo života).

Do online portfólia vydavateľstva patria rôzne online portály, ako napríklad spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, ženský magazín časpreženy.sk, magazín pre mužov Adam.sk, video portál Tivi.sk, ale aj portál Život.sk. Vydavateľstvo pracuje na nových a rozvíja už svoje existujúce aplikácie, ako napríklad Nový Čas pre smartfóny a tablety.

Spoločnosť vznikla začiatkom deväťdesiatych rokov. Od roku 2010 je Ringier Axel Springer Slovakia súčasťou novovzniknutej mediálnej skupiny Ringier Axel Springer Media AG, ktorá je tiež aktívna v Poľsku, Srbsku a Maďarsku.

Po spojení s Azet.sk, a. s., ktoré nastalo 1. júna 2016, sa Ringier Axel Springer Slovakia stal najväčším prevádzkovateľom internetového obsahu na Slovensku. Spoločnosť zamestnáva viac ako 800 ľudí v Bratislave a v Žiline.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ringier Axel Springer Slovakia, a. s.
Prievozská 14, P.O.Box 47
821 09 Bratislava 24
ID: 2804814   Dátum zverejnenia: 9.11.2016