Junior strihač / kameraman pre online video

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Prievozská 14, P.O.Box 47, 821 09 Bratislava 24, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre oddelenie Online video hľadáme členov tímu so zameraním na prípravu a spracovanie materiálu pre denné spravodajstvo a pre magazíny.

Náplň prác a zodpovednosť:
- príprava grafických prvkov (zvučky, predely, titulky...)
- nakrúcanie reportáží podľa zadania
- vytváranie obrazového štýlu daných projektov
- určovanie záberovej kompozície a hĺbky scény
- tvorba strihovej skladby reportáže alebo magazínu
- zodpovednosť za strihovú kompozíciu, úprava zvukových a hudobných stôp, kolorovanie záberov, vkladanie a úprava efektov.

- práca v zázemí vedúcej integrovanej multimediálnej spoločnosti v strednej a východnej Európe
- zdielanie vedomostí v rámci online video teamu, možnosť implementovať svetové trendy a učiť sa fungujúcemu formátu v online videu
- odborné profesné školenia s domácimi aj zahraničnými odborníkmi na online video
- teambuildingové akcie
- stravenky
- možnosť získať ďalšie benefity ako kafetéria - systém voliteľných zamestnaneckých benefitov
- 13.plat

Na dané pracovné miesto reagujte len v prípade, ak spĺňate podmienku praxe zaslaním životopisu, prípadne link na video portfólio, prostredníctvom nižšie uvedenej možnosti "zaslať spoločnosti životopis" alebo priamo na e-mailovú adresu [email protected], pričom v predmete správy uveďte názov kameraman.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- PRAX na pozícii kameraman / strihač PODMIENKOU na zaradenie do výberového procesu
- nadšenie pre online video
- bežná orientácia vo svetových trendoch a formátoch v online videu
- flexibilita a chuť pracovať na nových veciach
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- schopnosť redakčne spracovať reportáž

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2679133  Dátum zverejnenia: 9.8.2016