Administratívny pracovník - distribučné oddelenie

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Prievozská 14, P.O.Box 47, 821 09 Bratislava 24, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnený pri osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnanca, ktorý posilní náš distribučný tím, pričom zodpovedne bude plniť nasledovné pracovné povinnosti:
- prijímanie objednávok od zákazníkov vydavateľstva (predplatné titulov vydavateľstva, knihy, DVD a iné produkty)
- komunikácia so zákazníkmi: podávanie informácií o tituloch, o cenách, riešenie reklamácií
- spracovávanie objednávok v internom softvéri
- vyhotovovanie poštových poukážok pre zákazníkov
- párovanie úhrad s objednávkami a následná komunikácia s distribučnou spoločnosťou
- fakturácia za jednotlivé tituly vydavateľstva
- spracovávanie štatistík
- skladové hospodárstvo

Životopis posielajte prostredníctvom odpovedného formulára alebo na e-mail: [email protected] s predmetom správy "NÁBOR - DISTRIBÚCIA".

***Na osobné stretnutie budú pozvaní uchádzači, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky.***

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti v oddelení distribúcie pre vydavateľstvo veľká výhoda
- samostatná osobnosť, ktorá si dokáže poradiť a asertívne riešiť vzniknuté situácie
- systematická osobnosť, s dôrazom na včasné a precízne spracovanie agendy
- komunikatívny, príjemný, otvorený typ človeka
- znalosť systému Datalock vítaná

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2625791  Dátum zverejnenia: 29.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnený pri osobnom stretnutí