Asistent/-ka pre vedenie online redakcií (polovičný úväzok)

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Prievozská 14, P.O.Box 47, 821 09 Bratislava 24, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného človeka na pozíciu asistenta/-ky pre oddelenie content, ktoré zahŕňa redaktorov, grafikov, šéfredaktorov, produktových manažérov, analytikov, vývojárov, extrovertov, introvertov, mladých, starších, vysokých aj nízkych, veselých aj občas mrzutých, jednoducho pestrú zmes srdečných ľudí, pre ktorých budeš pomocou, podporou aj pravou rukou pri ich každodennej práci.
Nejde len o varenie kávy, ale mal/-a by si ľavou zadnou zvládnuť hlavne:
- prípravu rôznych podkladov, štatistík, tabuliek, analýz a prezentácií podľa zadania vedúcich oddelení
- vypĺňanie tabuliek a výkazov alebo poskytnutie pomoci s ich vypĺňaním (honoráre, služobné cesty, podklady pre mzdy...)
- kolobeh rôznych dokladov a ich včasné doručenie na správne oddelenie
- pravidelné organizačno-administratívne úlohy, napr. rozdeľovanie stravných lístkov, spisovanie zoznamov záujemcov o rôzne aktivity (kto chce ísť na bowling? kto sa hlási na darovanie krvi?), rozdávanie zamestnaneckých benefitov, rozdeľovanie pošty

- kultúra dynamickej internetovej spoločnosti, ľudské vzťahy a skvelý kolektív
- prostredie otvorené novým, netradičným, aj uleteným nápadom a myšlienkam
- práca s modernými technológiami a nástrojmi
- skúsený tím (a to nie je len všeobecná "klišé" formulka)
- skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
- voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
- teambuildingy so všetkým, čo k nim patrí
- pružná pracovná doba

Životopis, prosím, vložte cez Profesiu, alebo posielajte na e-mail: [email protected]. Ak chcete zvýšiť svoje šance, pripravte si motivačný list, ktorý zaujme a presvedčí nás, že ste pre nás ten správny človek a pripojte ho k životopisu.
Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov vybraných na osobný pohovor, ostatní kandidáti dostanú informáciu e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pošli nám svoj životopis, ak:
- si samostatná osoba, dokážeš si poradiť a asertívne riešiť vzniknuté situácie
- si systematická osobnosť, s dôrazom na včasné a precízne spracovanie agendy
- si komunikatívny, príjemný, otvorený typ človeka
- máš výborné organizačné schopnosti
- si ochotný a ústretový k ľuďom a oplývaš aj istou dávkou trpezlivosti
- sa dá na teba spoľahnúť, k svojim úlohám pristupuješ zodpovedne
- máš istú odolnosť voči stresu a prípadný jednorazový nával práce dokážeš zvládnuť s chladnou hlavou
- ovládaš aj pokročilejšie funkcie Excelu (rozsiahlejšie tabuľky, ich zoraďovanie a spracovávanie bez straty dát, vzorce, grafy)
- vieš pripraviť peknú a prehľadnú prezentáciu v PowerPointe na základe dodaných údajov
- nutné sú predchádzajúce skúsenosti s tvorbou reportov, tabuliek a štatistík

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2575808  Dátum zverejnenia: 28.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa schopností a skúseností