Grafik pre webový magazín

FPD Media, a.s.

AZET.sk, Prievozská 14, P.O.Box 47, 821 09 Bratislava 24, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jeden z našich magazínových webov hľadáme kreatívneho, tvorivého grafika, ktorý má originálne a svieže nápady. Na tejto pozícii by ho čakalo:
- navrhovanie a grafické spracovanie textových a obrazových materiálov webu
- retušovanie materiálov a farebné úpravy
- drobné úpravy v existujúcom dizajne
- tvorba špeciálnych grafických prvkov - logá, infografiky, ikony, koláže
- spracovanie video obsahu

* zadanie pre uchádzačov:
K e-mailu s Vaším životopisom pripojte, prosím, Váš návrh infografiky k jednému z článkov: http://www.cas.sk/clanok/386709/pri-galante-za-zrazil-kamion-s-osobnym-autom-zahynul-vodic/ alebo http://www.cas.sk/clanok/378400/z-vysnivanej-dovolenky-v-dubaji-sa-62-ludi-uz-nikdy-nevrati-co-mohlo-sposobit-obrovske-letecke-nestastie/

- ponúkame kultúru internetovej spoločnosti, neformálne a otvorené vzťahy
- prácu s modernými technológiami a v skúsenom tíme (a to nie je len všeobecná "klišé" formulka)
- skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
- voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
- teambuildingy so všetkým, čo k nim patrí
- práca v mladom, kreatívnom kolektíve
- príležitosť pracovať na zaujímavých témach, ktoré sú videné
- vzdelávanie v rámci odboru

Životopis, prosím, posielajte na e-mail: [email protected]. Pripojte aj jednu-dve vaše práce a nezabudnite na zadanie spomenuté pri popise práce.
Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov vybraných na osobný pohovor, ostatní kandidáti dostanú informáciu e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

- cit pre detail a vizuálne rozmýšľanie
- kreativita, inovatívnosť
- pokročilé ovládanie Photoshopu a Illustratora
- skúsenosti so spracovaním videa (strih a úprava)
- zmysel pre tímovú prácu
- komunikácia v angličtine je výhodou

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2513578  Dátum zverejnenia: 12.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa skúseností