Webdeveloper - frontend

FPD Media, a.s.

Prievozská 14, P.O.Box 47, 821 09 Bratislava 24, Bratislava, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
podľa praxe a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CSS3, HTML5, Javascript sú tvojím denným chlebíčkom, si responzívny, tak ako tvoje weby a pár projektov máš už za sebou? Ak sa chceš zdokonaliť a posunúť ďalej, pridaj sa k nám. Tvojou úlohou bude implementácia dodaných grafických návrhov, migrácia a zabezpečovanie funkčnosti najväčších slovenských online magazínov.

Ako Content Frontend vývojár budeš:
- vytvárať a implementovať HTML5/CSS šablóny
- používať LESS na prehľadnejšiu organizáciu a správu štýlov
- komunikovať s rozhraniami založenými na REST/JSON-RPC
- vytvárať frontendové funkčné moduly
- optimalizovať web na rýchlosť a mobilné zariadenia
- pracovať s distribuovaným verzovacím systémom GIT v definovanom branching modeli a zúčastňovať sa code reviews
- prídeš do kontaktu so serverovým PHP a Node.js kódom

- kultúra dynamickej internetovej spoločnosti, ľudské vzťahy a skvelý kolektív
- práca s modernými technológiami a nástrojmi
- skúsený tím (a to nie je len všeobecná "klišé" formulka)
- skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
- voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
- teambuildingy so všetkým, čo k nim patrí
- pružnú pracovnú dobu
- podpora inovácií z tvojej strany a tvojho osobného rastu

Životopis, prosím, vložte cez Profesiu, alebo posielajte na e-mail: [email protected]. K životopisu môžete pripojiť linky na weby, ktoré ste robili. Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov vybraných na osobný pohovor, ostatní kandidáti dostanú informáciu e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
PHP - Pokročilý

- Responzívny Web (grid) + Server Side Components - pokročilý
- programovanie v PHP (alebo v inom server side jazyku) na pokročilej úrovni
- JSON-RPC, REST, Node.js, PHP, Query, Less - skúsenosť výhodou
- sleduješ trendy v oblasti webdizajnu a UX
- nebojíš sa výziev, práce a robiť top weby ťa baví
- rád sa učíš nové veci, technológie a zlepšuješ sa
- nebojíš sa prinášať vlastné myšlienky
- zmysel pre prácu v tíme

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2500514  Dátum zverejnenia: 22.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa praxe a znalostí