Webdeveloper - čas.sk a CMS

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Prievozská 14, P.O.Box 47, 821 09 Bratislava 24, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najčítanejší denník na Slovensku NOVÝ ČAS má svoj spravodajský web cas.sk, ktorý sa zaraďuje s vyše 1,5 miliónom používateľov medzi najväčšie spravodajské weby (viac ako 70 miliónov pageviews mesačne).
Hlavné činnosti webdevelopera:
* návrh a programovanie funkcionalít, webových nástrojov a datábazovej platformy
* vkladanie a aktualizácia formy obsahu web stránky (testovanie web stránky)
* starostlivosť o ďalšie weby po ich kvalitatívnej a funkčnej stránke - autobild.sk, tivi.sk, adam.sk, zivot.sk...

- pružný pracovný čas
- voľné vstupy na spoločenské, športové, kultúrne podujatia
- práca s modernými technológiami
- účasť na odborných školeniach a konferenciách
- skvelý šéf a správny tím :-)

Uchádzači, ktorí máte záujem o bližšie informácie o danom pracovnom mieste zašlite svoj životopis na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
PHP - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kreatívna osobnosť, ktorá sa zaujíma o novinky
- PHP, programovanie objektovo
- skúsenosti s programovaním webov

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2277100  Dátum zverejnenia: 6.10.2015