Junior Brand Video Manager

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Prievozská 14, P.O.Box 47, 821 09 Bratislava 24, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Junior Brand Video Manager je pozícia v našej spoločnosti, ktorá je určená pre dynamického a kreatívneho človeka. Prím je nadšenie pre online komunikáciu a poznanie prostredia sociálnych sietí.

Nápľň práce:
* navrhuješ marketingové aktivity na podporu video platformy
* analyzuješ a rozvíjaš marketingové aktivity video platformy / značky
* zodpovedáš za vyhodnocovanie úspešnosti jednotlivých aktivít
* analyzuješ efektivitu využívania stanovených marketingových nástrojov
* spolupracuješ s reklamnými, mediálnymi a eventovými agentúrami

- kolektív veselých a aktívnych ľúdí
- pružná pracovná doba
- mobil (i na súkromné účely)
- stravné lístky
- 13. plat
- teambuildingové akcie
- školenia

Ak máš záujem byť v našom tíme, zašli svoj profil spracovaný novým, zaujímavým spôsobom, čo bude tvoja výhoda pred všetkými uchádzačmi.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- kreatívna, dynamická a proaktívna osobnosť
- flexibilita, dôslednosť, komunikatívnosť
- tímový hráč
- znalosť sociálnych sietí /facebook, instagram, twitter, linkedin.../

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2221579  Dátum zverejnenia: 13.8.2015