Senior group brand manager

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Prievozská 14, P.O.Box 47, 821 09 Bratislava 24, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu hľadáme skúseného marketingára, ktorý má za sebou v minulosti úspešný brandbuilding, ideálne v oblasti online, pretože jeho hlavnou úlohou je definovanie a napĺňanie stratégie pre pridelené online produkty tak aby zabezpečil dlhodobú úspešnosť a udržateľnosť na trhu.

Zabezpečuje plánovanie, kompozíciu, úspešnú implementáciu a vyhodnotenie stratégií pridelených online portálov. Intenzívne komunikuje s externými a internými partnermi. Riadi tím 2-3 ľudí.

Hlavné zodpovednosti:
- navrhuje marketingovú stratégiu pridelených online produktov a riadi proces jej implementácie
- analyzuje a vyhodnocuje trh najmä z pohľadu komunikačných aktivít konkurencie a trendov
- navrhuje opatrenia a odporúčania pre zostavenie ročných marketingových plánov
- pripravuje marketingový plán a rozpočet
- spolupracuje s marketingovými agentúrami za účelom dosahovania marketingovej stratégie
- pravidelne kontroluje marketingové náklady, analyzuje efektivitu využívania stanovených marketinových nástrojov
- projektovo riadi promo aktivity realizované na podporu predaja
- úzko spolupracuje s redakciami pridelených značiek, produktovým a obchodným oddelením
- riadi, hodnotí, kontroluje a motivuje podriadených zamestnancov.

- mobil
- notebook
- stravné lístky
- výber benefitov "kafetéria", neformálne firemné aktivity - Deň Zdravia, Bowling Cup, Zimná a Letná párty ...
- 13. plat
- pružná pracovná doba
- neformálne pracovné prostredie, teambuildingy

Záujemca o pracovné miesto bude zaradený do výberového procesu iba v prípade, ak spĺňa podmienku PRAXE v obore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax v marketingovom obore podmienkou,
2 roky na pozícii senior brand / produkt manager
- praktická skúsenosť s kompletným marketingovým mixom značky
- skúsenosti z inej mediálnej spoločnosti / FMCG - výhodou
- vynikajúce analytické a komunikačné schopnosti
- samostatnosť, kreativita, asertívna osobnosť
- inovatívny prístup k riešeniu úloh
- chuť sledovať nové trendy

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2194211  Dátum zverejnenia: 19.7.2016