Študentská bezplatná prax - redaktor / editor / grafik

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
jún, júl, august, september 2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa aj ty na chvíľu súčasťou trhovej jednotky! Počas leta ponúkame študentom možnosť nahliadnúť prostredníctvom absolvovania študentskej praxe do tajomstviev tvorby nášho dynamického denníka, lifestyle printových a webových magazínov.
Tvoje zadanie:
* byť kreatívny a aktívny, nebáť sa mať vlastné nápady a chcieť sa realizovať
* mať chuť získať nové skúsenosti
* byť pripravený prakticky zvládnuť svoje školské poznatky
* stať sa na určité obdobie plnohodnotným členom tímu / redakcie
* ak zapôsobíš na svojho nadriadeného, Tvoje úspešné uverejnené články môžu byť odmenené honorárom :-)

Ponúkame Ti možnosť získať skúsenosti priamo z centra diania a ak Ti budeme pasovať a Ty nám, je tu možnosť zamestnať sa u nás aj v budúcnosti

Prihlás sa na [email protected] a ukáž čo sa skrýva v tebe - krátky článok o tebe nám veľa napovie - kto si, kde študuješ, čo si vytvoril, o akých témach chceš písať/tvoriť grafiku.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

- adekvátne študijné zameranie podľa vybranej pozície (študenti žurnalistiky, grafiky...)
- výborná znalosť slovenského jazyka a gramatiky
- aktívny anglický jazyk v prípade pozície editora
- záujem o získanie skúseností z praxe
- skúsenosti s písaním článkov, recenzií, blogov

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2114027  Dátum zverejnenia: 19.5.2015