Asistent servisného poradcu autorizovaného servisu BMW

RIJA - Bavaria, s.r.o.

Miesto práce
Drážovská 17, Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijímanie požiadaviek zákazníkov na dielenské termíny a ich priraďovanie podľa priorít vykonávaných služieb, prípadne po dohode so servisným konzultantom - poradcom
- Vedenie plánovania termínov s časovo presadenými termínmi poradenstva, prípadne po dohode so servisným konzultantom - poradcom
- Trvalé porovnávanie aktuálnych kapacít dielne, vykonávanie údržby v systéme plánovania termínov v súčinnosti s vedúcim dielne a servisnými konzultantmi
- Výpomoc servisným technikom v oblasti aktívneho príjmu vozidiel
- Poradenstvo pri predaji príslušenstva k vozidlám
- Zabezpečenie mobility zákazníkov
- Správa, odovzdávanie a preberanie náhradných/prenajímaných vozidiel pre zákazníkov
- Príprava dokumentácie vozidla príp. história vozidla
- Individuálna starostlivosť o zákazníkov servisu
- Informácie o cenách pri telefonických otázkach
- Vykonávanie potrebných spätných volaní zákazníkom, zisťovanie ich spokojnosti so službami servisu
- Zaznamenávanie príp. zadávanie servisných ukazovateľov pre servisné výkazy
- Vykonávanie telefónnych služieb pre servis
- Výpomoc na recepcii v čase neprítomnosti recepčnej
- Starostlivosť o zákazníkov v oblasti čakárne

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti v autorizovanom servise
- možnosť osobného rozvoja profesijného rastu
- pravidelná mzda
- odmena za odpracované roky
- príspevok na stravovanie, pitný režim
- zaujímavé zľavy pre zamestnancov

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom, fotografiou a súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov zasielajte na adresu: [email protected], do predmetu uveďte "Asistent servisného poradcu"
Z časových dôvodov sa ozveme len vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, prednostne strojárskeho zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Absolvent aj bez praxe, s chuťou učiť sa novému u prémiovej značky vozidiel
- Správanie zodpovedajúce značke
- Komunikačné schopnosti
- Sebavedomé, ale slušné vystupovanie
- Orientácia na zákazníkov a starostlivosť o nich
- Schopnosť plánovať, organizovať a riadiť pracovné procesy
- Tímové schopnosti, nekonfliktné správanie a schopnosti presadiť sa

Sme spoločnosť, ktorá dlhoročne úspešne pôsobí v oblasti predaja a servisu vozidiel značky BMW a predaja príslušenstva a náhradných dielov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2241930  Dátum zverejnenia: 6.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou