Dizajnér/Správca stránky v renomovanej realitnej kancelárie Riešime bývanie.

RIEŠIME BÝVANIE

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa webových stránok kancelárie.
Dizajn komunikačných materiálov kancelárie.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš štrukturovaný životopis a fotku na našu mailovú adresu kariera@riesimebyvanie.sk. Výberové konanie prebieha v 3 kolách: online úloha podľa zadania, osobný pohovor a osobnostný test. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre estetickosť.
Moderný vizuálny štýl.
Schopnosť rýchlo si osvojiť nové nástroje a postupy.

RIEŠIME BÝVANIE je renomovanou realitnou kanceláriou, ktorá už vyše 10 rokov úspešne posúva úroveň služieb na slovenskom realitnom trhu kombináciou prísnych štandardov a inovácií.

CEO kancelárie je MARTIN ČAPO, arbiter TV relácie Nové bývanie, autor knihy Kupujeme/Predávame nehnuteľnosť a viceprezident Národnej asociácie realitných kancelárií.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

realitná kancelária RIEŠIME BÝVANIE
Svätoplukova 30
821 08 Bratislava
ID: 2736803   Dátum zverejnenia: 27.10.2016