Senior Webdeveloper

Riešenia, spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčianska 53, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budeš s nami pracovať na vývoji tých najlepších e-commerce riešení a webových aplikácií.
- Zoznámime ťa s naším e-commerce systémom RSHOP, ktorý vie pracovať s akýmkoľvek API, a jeho napájaním na externé systémy - ekonomické systémy (napr. HELIOS, POHODA...), platobné brány (TrustPay, CardPay, Paypal...), dopravné moduly a iné externé služby.
- Na tvorbu riešení používame CakePHP, pomocou ktorého sme už upiekli množstvo e-commerce, CMS a custom riešení.
- Keďže mobilné zariadenia vládnu svetu, weby musia dobre vyzerať aj v nich. Najradšej používame Twitter Bootstrap, ktorý našim stránkam spolu s knižnicami KendoUI, jQuery a ajaxom a CSS3 animáciami vdýchnu život.
- Neradi robíme repetetívne práce a snažíme sa našu prácu vždy optimalizovať, preto používame task runnery GruntJS respektíve GulpJS.
- Na optimalizáciu webov, aby boli čo najrýchlejšie, využívame nástroje ako Memcached a CDN siete.
- Máme radi poriadok v kóde, preto používame GIT.

- Práca v skúsenom tíme, ktorý dbá na profesionálny prístup, najvyššiu kvalitu a môže ťa veľa naučiť.
- Priestor a podpora pre tvoj profesionálny rast, možnosť realizovať vlastné nápady.
- Flexibilný pracovný čas, môžeš pracovať na TPP/VPP/živnosť, v pohode aj popri škole.
- Adekvátne finančné ohodnotenie vedúce k tvojej spokojnosti.
- Spoločnosť firemného psa Marka.
- Pravidelný prísun cukru (Kávenky, Horalky, limonády), ovocia a kvalitnej kávy.
- Tímbuildingy, dovolenky, lyžovačky, sánkovačky, opekačky...
- Playstation, kalčeto a iné relaxačné činnosti.
- Možnosť podieľať sa na vývoji rozmanitých aplikácií pre zaujímavých klientov.

Ak máš záujem o pozíciu, pošli nám do 31.10. 2016 svoj životopis.
Každému záujemcovi sa ozveme do 48 hodín od odoslania životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
PHP - Expert
MySQL - Expert
AJAX - Expert
CSS - Expert
HTML - Expert
WordPress - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Mať radosť z vytvárania nových vecí.
- Zodpovedný a schopný samostatne riešiť problémy.
- Tímový hráč - vedieť spolupracovať s ostatnými a chcieť pomôcť dosiahnuť spoločný cieľ.

Sme digitálna agentúra RIESENIA.com, partnerská agentúra Google, člen ADMA, špička v e-ecommerce riešeniach a performance marketingu.

Vodami online sveta veslujeme už od roku 2005. Vpred nás posúva elita zastúpená v našom kolektíve, sme tím. Navzájom spolupracujeme a budujeme veľké veci. Nie všetko sa u nás točí okolo čísel a programovania, okolo kampaní a výsledkov, je u nás zábava a super atmosféra.

Našou hlavnou devízou je spojenie vývoja webových riešení s výkonnostnými online marketingovými kampaňami.
Pracujeme pre domácich aj zahraničných klientov a venujeme sa vývoju vlastných nástrojov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2567800  Dátum zverejnenia: 4.10.2016