Manažér predaja internetového obchodu

Richard Sarkady - WEBDUSTRY

Miesto práce
Lazovná 70, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
a.s.a.p.
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú pozíciu pre precízného človeka manažerského typu s aktívnym prístupom a vysokým pracovným nasadením, ktorého hlavnou úlohou bude vybavovanie objednávok (on-line, e-mail, telefon), vybavovanie reklamácií,
administrácia zákazníkov,
práca s registračnou pokladnou,
administratívna práca,
hmotná zodpovednosť.

Možnosť karierného rastu v mladom dynamickom tíme, stravné lístky, mobil a firemné vozidlo podla potreby, zamestnanecká zľava z predávaného tovaru.

Životopisy nám zasielajte na e-mail, vybraných uchádzačov pozveme na pohovor a skúšobný pracovný deň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť a zodpovednosť pri riešení úloh
Príjemné vystupovanie voči klientom v každej situácii
Proklientsky orientovaná osoba
Odolnosť voči stresovým situáciám
Aktívny, komunikatívny, precízny, lojálny prístup k práci
Schopnosť pracovať aj podľa vopred určených postupov
Výhodou je znalosť sortimentu, motorových vozidiel, náhradných dielov.

Maloobchod a veľkoobchod mazív a nahradných dielov pre automobily a motocykle.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1679475  Dátum zverejnenia: 6.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1000 EUR/mesiac