Realitný maklér / maklérka

RICCI, s.r.o.

Miesto práce
Werferova 1, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
provízie dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné vybavovanie požiadaviek klientov v oblasti bývania
Aktívne vyhľadávanie klientov - kúpa / predaj / prenájom
Vedenie evidencie pridelených nehnuteľností
Spolupráca s klientom a komunikácia počas celej doby realizácie obchodu
Príprava zmluvnej - internej dokumentácie k danému prípadu
Nábery a Obhliadky nehnuteľností

Export nehnuteľností na najväčšie portály
Možnosť používania firemného počítača, kancelárie, WIFI
Zaškolenie na odbornej úrovni + maximálna podpora a výmena skúseností
Neustále vzdelávanie sa v oblasti
Realizácia vlastného pracovného času
Podpora advokátskej kancelárie - vypracovanie zmlúv - u nás nechodíte na kataster a k notárovi, všetko rieši advokátska kancelária
Komplexný servis týkajúci sa vybavenia hypotéky, úverov - zastrešuje finančný konzultant - žiadne poplatky navyše
BONUS: vizitky a reklamný materiál zdarma.
BONUS: u nás neplatíte žiadne vstupné poplatky ( na rozdiel od konkurencie )

Na základe Vášho životopisu Vás budeme kontaktovať a následne Vás pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nehnuteľnosti

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

reprezentatívne vystupovanie
komunikačné a psychologické schopnosti
flexibilita
lojalita
ľudský a pozitívny prístup k práci
samostatnosť a zodpovednosť
ochota učiť sa, zarobiť si
osobný automobil je výhodou

Sme spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním kúpou a predaja nehnuteľností - realitná činnosť.
V súčasnosti je na trhu veľké množstvo produktov na financovanie nehnuteľností, no vybrať si ten pravý a zároveň najvýhodnejší, je často krát veľmi ťažké. Preto poskytujeme našim klientom poradenstvo, ktorým pomôžeme vybrať ten správny produkt, ktorý vyhovuje jeho situácii a požiadavkám.
V tejto otázke sa s dôverou obráťte na makléra, ktorý Vám prezentuje nehnuteľnosť ...

Naše služby:

Pomôžeme Vám vybrať najvhodnejší úverový produkt či kombináciu úverových produktov s ohľadom na vaše možnosti a potreby, nakoľko spolupracujeme so všetkými bankami na Slovensku !
Krok za krokom Vám vysvetlíme celý postup ohľadom hypotekárneho financovania
Odporučíme Vám znalca, s ktorým dlhodobo spolupracujeme a zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku na Vašu nehnuteľnosť
Dozrieme na celý proces schvaľovania Vášho úveru a priebežne Vás budeme informovať o stave Vašej žiadosti
Zabezpečíme pre Vás poistenie nehnuteľnosti a vinkuláciu poistenia v prospech banky
Neúčtujeme si žiadne poplatky navyše. Táto služba je pre Vás ZADARMO!

Zabezpečíme hypotekárny úver aj v prípade, že nekupujete nehnuteľnosť priamo od nás…

Našim cieľom je, aby ste úver na kúpu nehnuteľnosti získali čo najjednoduchšie a najrýchlejšie
a samozrejme za čo najvýhodnejších podmienok!

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1616587  Dátum zverejnenia: 13.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízie dohodou