Tlmočník - aj absolvent VŠ (nemecký - slovenský jazyk) - priemerná mzda 1300 - 1500 € mesačne

RIBE Slovakia, k.s.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 1 500 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda 1300-1500 € zahŕňa základnú mzdu + prémie, bonusy. Podrobný rozpis hrubej mzdy bude prezentovaný na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tlmočenie počas prebiehajúceho zaškoľovania pracovníkov

-priama účasť na pracovisku (Nemecko - Schwabach). Kompletný servis ako doprava, strava a ubytovanie budú zabezpečné

-spolupráca na 1 rok, následne prehodnotenie ďalšej spolupráce

- práca pre stabilnú spoločnosť s viac ako 100 ročnou históriou
- zaškolenie v Nemecku (Schwabach) v požadovanom rozsah
- motivujúce platové ohodnotenie
- príspevky zo soc.fondu

V prípade záujmu o inzerované pracovné miesto je potrebné zaslať svoj životopis v slovenskom a nemeckom jazyku.
Vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú definované požiadavky, budeme kontaktovať telefonicky za účelom dohodnutia pracovného pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné schopnosti, reprezentatívne vystupovanie
- schopnosť aktívnej komunikácie v nemeckom jazyku a pomoc kolegom pri pochopení prekladaného textu
-ochota vycestovať na dlhšiu dobu (Nemecko)
- flexibilita, tímová práca, vodičský preukaz

Zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel,
poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.
Informácie pre uchádzačov o zamestnanie vrátane informácie o spracovaní osobných údajov nájdete na našej webovej stránke www.ribe.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4810388  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac