Výrobný kontrolór

RIBE Slovakia, k.s.

Miesto práce
Sikárska 14, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie medzioperačnej kontroly /skúšky, merania/ vo výrobe
Bezchybné čítanie výkresov – tolerancie, geometrické odchýlky, rezy, tvary, značenia, orientácia v normách a v interných technických predpisoch
Základné znalosti v oblasti merania dĺžky, priemeru, odchýlky geometrického tvaru, drsnosť povrchy závity, tolerančné polia
Praktické merania do rozsahu 0,001 – posuvné meradlá, mikrometre, pasametre, odchýlkomer
Základné znalosti z oblasti trieskového obrábania – sústruženie, vŕtanie, formovanie závitov
Základné znalosti a práca s PC – Word, Excel
Schopnosť učenia sa merať na prístrojoch profilprojektor, kontúrograf, tvrdomer, mikroskop, a iných v priebehu zapracovania
Práca na tri zmeny, nadčasy a práca v sobotu /ak je potrebná/

Medzinárodná stabilná firma so zohratým a ústretovým kolektívom, stravovanie, sociálny fond, DDP

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na mailovú adresu firmy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť vo výrobe pri riešení problémov, flexibilita, záujem o prácu

Zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel,
poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a pružín, výrobe pružín a povrchových úprav kovov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Sikárska 14
949 05 Nitra

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2817080   Dátum zverejnenia: 18.11.2016