Skladník/čka v logistickom centre, plat od 900,-€

Rhiag Services Slovakia s.r.o.

Logistické centrum ELIT SK, Autokelly SK, Diaľničná č.28, Gate 5, okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 900,-€ - 1100 ,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na tri smeny
- manipulácia s náhradnými dielmi pre automobil
- naskladňovanie tovaru
- vyskladňovanie tovaru
- ostatné činnosti v sklade
- vykonávanie inventúr
- práca so scannerom

Ponúkame:
-zaujímavé finančné ohodnotenie ( základná mzda + výkonnostný bonus + dochádzkový bonus + príplatky za prácu nadčas, prácu v sobotu a nedeľu
-práca na tri zmeny
-stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti

- mzda vždy do 10.dňa v mesiaci na Vašom účte
- možnosť bezplatného získania ( preukazu na VZV )
- náborový príspevok 300,-€ po odpracovaní troch mesiacov
- stravné lístky v hodnote 3,40,-€
- bonus pri odpracovaní 3,5,10 rokov

V prípade Vášho záujmu o toto pracovné miesto Vás prosíme o zaslanie Vášho aktuálneho životopisu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Ďakujeme za zasielanie životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

logistika, skladovanie

Ostatné znalosti

OpenOffice.org Base - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame:
-skúsenosti s prácou v sklade-výhodou - nie podmienkou
-ochota pracovať na tri zmeny

- pracovitosť
- flexibilita, samostatnosť
- zodpovednosť
- skúsenosti so skladovým hospodárstvom výhodou
- znalosti v oblasti automobilového priemyslu vítané
-preukaz VZV výhodou
-praca na VZV - retrak výhodou

Rhiag Services Slovakia s.r.o. zabezpečuje logistiku a skladovanie náhradných dielov pre osobné automobily, nákladné vozidlá a motocykle. Sme súčasťou medzinárodnej skupiny Rhiag Group a členom americkej skupiny LKQ Corporation, ktorá je najväčším distribútorom náhradných dielov na svete. Dodávame diely do viac ako 50 pobočiek sesterských spoločností na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2632835  Dátum zverejnenia: 13.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900,-€ - 1100 ,-€