Evident/-ka skladovej logistiky

Rhenus Logistics, s.r.o.

Miesto práce
Orechová ulica 536/2, 922 10 Trebatice, Piešťany
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia príjmov a výdajov tovaru v skladovom systéme,
- tvorba podkladov pre prípravu tovaru v sklade,
- komunikácia so zákazníkmi v anglickom jazyku,
- kontrola a riadenie inventúr,
- riešenie logistických reklamácií a podkladov pre ich vyhodnotenie,
- plánovanie nakládok tovaru zo skladu a komunikácia s oddelením dopravy
- koncomesačné vyúčtovanie a fakturácia,
- reporty, štatistiky

- práca v mladom a priateľskom kolektíve
- silný sociálny program (ročná odmena, vstupenky na podujatia, permanentky do wellness a ďalšie)

Svoje žiadosti spolu so životopisom zasielajte mailom na: personalne@sk.rhenus.com
alebo poštou na adresu spoločnosti orechová 2/B, 922 10 Trebatice
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov s aktívnou znalosťou anglického jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívna znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - nevyhnutnou podmienkou,
- prax na podobnej pozícii v skladovej logistike - výhodou,
- komunikatívnosť,
- spoľahlivosť,
- dôslednosť pri práci

Skupina Rhenus patrí k obratovo najsilnejším logistickým firmám v Európe. S viac ako 24 000 zamestnancami je Rhenus zastúpený v 350 miestach Európy. Spolu s firmami špecializovanými na leteckú logistiku je poskytovateľom komplexných služieb a partnerom pri fyzickom odbavovaní leteckých aj námorných nákladných zásielok.
Predmetom činnosti Rhenus Logistics, s.r.o. je poskytovanie logistických služieb zahŕňajúcich skladovanie, colné služby, zbernú službu, vnútroštátnu a medzinárodnú dopravu. Portfólio služieb dopĺňa aj vybavovanie zásielok leteckej aj námornej prepravy. Spoločnosť v SR zamestnáva viac ako 170 zamestnancov a jej hlavné sídlo je v Trebaticiach. Svojim zahraničným zázemím poskytuje možnosti stabilného zamestnania, perspektívy a kariérneho rastu v oblasti logistiky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Orechová 2/B
922 10 Trebatice
www.rhenus.com
ID: 2803073   Dátum zverejnenia: 8.11.2016