Upratovačka + výdaj zamestnaneckej stravy

Rhenus Logistics, s.r.o.

Miesto práce
Trebatice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
816 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie kancelárskych priestorov,
- výdaj zamestnaneckej stravy,
- práca na hlavný pracovný pomer,
- skúšky odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností

Uchádzač môže byť aj v dôchodkovom veku.

- zázemie zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti logistiky, dopravy a špedície
- pravidelná valorizácia platov
- vianočná odmena a koncoročné darčekové poukážky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- Zodpovedný prístup k práci,
- zmysel pre poriadok a čistotu .

Skupina Rhenus je celosvetovo pôsobiaci dodávateľ logistických služieb s ročným obratom 4,8 miliardy Eur a je zastúpená s viac ako 28 000 zamestnancami vo viac ako 580 pobočkách. Obchodné činnosti skladová logistika, prepravná logistika, prístavná logistika ako aj verejná doprava ručia za riadenie komplexného dodávateľského reťazca a za inovatívne služby s pridanými hodnotami.
Spoločnosť v SR zamestnáva viac ako 120 zamestnancov a jej hlavné sídlo je v Trebaticiach. Svojim zahraničným zázemím poskytuje možnosti stabilného zamestnania, perspektívy a kariérneho rastu v oblasti logistiky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Vyskočová
Tel.: +421337760207
E-mail: poslať životopis
ID: 2718484  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac