Referent/-ka dopravy pre oddelenie Vnútroštátnej dopravy. Mzda do výšky 1050 Eur brutto.

Rhenus Logistics, s.r.o.

Miesto práce
Trebatice
Termín nástupu
asap
820 - 1 050 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy bude dohodnutá podľa skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
- prijímanie a potvrdzovanie objednávok prepravy
- komunikácia so zákazníkmi a vodičmi zmluvných dopravcov ohľadom zvozov a rozvozov
- riešenie požiadaviek a nezrovnalostí v doprave
- kontrola prepravných listov a naloženia zásielok
- práca s interným logistickým systémom
- práca s hotovosťou
- zabezpečenie, triedenie a archivácia dokladov k jednotlivým prepravám
- práca na dve zmeny (1 zmena 5:00 - 13:15 hod., 2 zmena 13:00 - 21:15 hod.)

- pravidelné ročné navyšovanie mzdy
- koncoročné odmeny
- vianočné darčekové poukážky
- vitamínové balíčky
- príspevok pri pracovných výročiach
- príjemný a ústretový kolektív

Kontaktovať za účelom osobného pohovoru budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôslednosť a precíznosť pri práci
- odolnosť voči stresu
- skúsenosti v oblasti dopravy výhodou

Skupina Rhenus je celosvetovo pôsobiaci dodávateľ logistických služieb s ročným obratom 4,8 miliardy Eur a je zastúpená s viac ako 28 000 zamestnancami vo viac ako 580 pobočkách. Obchodné činnosti skladová logistika, prepravná logistika, prístavná logistika ako aj verejná doprava ručia za riadenie komplexného dodávateľského reťazca a za inovatívne služby s pridanými hodnotami.
Spoločnosť v SR zamestnáva viac ako 120 zamestnancov a jej hlavné sídlo je v Trebaticiach. Svojim zahraničným zázemím poskytuje možnosti stabilného zamestnania, perspektívy a kariérneho rastu v oblasti logistiky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2691298  Dátum zverejnenia: 31.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac