Hľadáme šikovného kuchára pre prípravu obedovej ponuky

RGPM, s.r.o.

Miesto práce
Grösslingová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody / ASAP
1 250 EUR/mesiacfinálna výška mesačnej mzdy závisí od skúseností a schopností úspešného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce na obsadzovanej pozícii je príprava, varenie a výdaj jedál obedovej ponuky na prevádzke zamestnávateľa. Úspešný kandidát/ka z nášho pohľadu ovláda základné techniky pri varení, vie sa zapojiť do procesu prípravy a výdaja jedál, je svedomitý a je tímový hráč. Požadujeme dôraz na kvalitu pripravovaných jedál, precízne zvládnutie remesla, ochotu pracovať a pôsobiť v kolektíve, učiť sa a pripravovať denné menu "inak".

Viac informácií pri osobnom pohovore alebo telefonicky.

Práca v mladom kolektíve
Práca pondelok - piatok od 6:00 - 14:00 (po dohode možný posun na 6.30-14.30 / 7.00-15.00)
Víkendy a sviatky voľné
Vianočné sviatky - závodná dovolenka

Termín nástupu možný dohodou. Oslovený uchádzači absolvujú preplatenú skúšku v trvaní jedného pracovného dňa s vyplatením po smene.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Remeselná zručnosť v odbore
Ochota venovať sa príprave jedál precízne
Znalosť receptúr a orientácia na modernú gastronómiu

Spoločnosť pôsobí v oblasti pohostinských služieb. Milujeme jedlo a pri jeho príprave robíme všetko na 100%. Naším cieľom je spokojnosť zákazníkov a tomu podmieňujeme všetko ostatné.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2121326  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac